בשורה לתושבי הצפון: אתר טסטים ייפתח בחצור, צומת מחניים תוסט מזרחה!

אתר טסטים ייפתח בחצור הגלילית, צומת מחניים תוסט מזרחה וייסלל ממנה כביש כניסה נוסף לחצור הגלילית ובקרוב תהיה בחצור הגלילית תחנת רכבת שתעשה מהפכה בעיר, כחלק מהפרויקט של קו קריית שמונה – אילת

במהלך ביקור שקיימה שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מירי רגב, בחמ”ל המועצה המקומית חצור הגלילית בוצעה סקירה על היערכות המועצה למצב מלחמה. השרה קיימה גם דיון על נושא שמעסיק רבות את תושבי הגליל – אתר יציאה לטסטים בצפון.

בדיון, שהתקיים בהשתתפות מנכ”ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, משה בן זקן, מנכ”ל “נתיבי ישראל”, ניסים פרץ ונציגי חברות התשתית, קיבלה השרה את הצעתו של ראש המועצה המקומית חצור הגלילית, שמעון סויסה, שהבהיר כי מבחינת מוכנות המועצה ערוכה לקלוט את אתר הטסטים במידי. השרה הורתה לרשות הרישוי לפתוח בחצור הגלילית אתר יציאה חדש למבחני נהיגה.

במהלך הישיבה, העלה סויסה בפני השרה סוגיות באשר לעורקי התחבורה, הצורך להסיט את צומת מחניים בכדי לקדם את פרויקט האיירפורט-סיטי של הגליל, כאשר מנכ”ל “נתיבי ישראל”, ניסים פרץ, בישר שבינואר תחל החברה בתכנון והסטה של צומת מחניים.

סויסה העלה גם את סוגיית חשיבות פיתוח כניסה נוספת לחצור הגלילית וכן חשיבות קידום שירותי התחבורה הציבורית. ראש המועצה הבהיר כי חל שיפור נוכח הרפורמה, אך יש לקדם פתרונות נוספים, תשתיות תחבורה וכבישי הגישה לעיר. שרת התחבורה הנחתה את הצוותים לגבש פתרונות מידיים לטובת תושבי האזור, אישרה את הסתת צומת מחניים ואף הביע נכונות לתקצב את כביש הגישה מאזור צומת מחניים, ככניסה משמעותית ומוסדרת נוספת ליישוב המתפתח.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא”ל (במיל’) מירי רגב: “מאז פרוץ הלחימה, מתקיימת רציפות תחבורתית באוויר, בים וביבשה. אנחנו יורדים לכל היישובים כדי לראות כיצד ניתן לסייע ולהעניק מענה מקומי נקודתי על פי הצרכים. בקרוב, בעזרת השם, תהיה בחצור הגלילית תחנת רכבת שתעשה מהפכה בעיר, כחלק מהפרויקט של קו קריית שמונה – אילת, כחלק מפרויקט ‘מחברים את ישראל’, אותו אנו מקדמים בכל הכוח”.

ראש המועצה המקומית חצור הגלילית, שמעון סויסה, בירך על החלטות השרה ואמר: “יש לנו שותפה אמתית בממשלת ישראל. אני מודה לשרה רגב על כל פועלה למען חצור הגלילית וההשקעה האמתית שלה בחצור. אלו בשורות חשובות המשנות את המציאות ומאפשרות את המשך פיתוחה של חצור”.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?