בשביל זה אנחנו פה

2,000 מועמדים ביקשו להתקבל השנה למכינה הקדם-צבאית במיצר, 83 הצליחו. ראש המכינה, ליעד סולנקו: “נראה שהחברה הישראלית זקוקה לצעירים ערכיים שכאלה יותר ויותר ובשביל זה אנחנו פה”


 

זו השנה ה-19 שחניכי וחניכות מכינת מיצר מתחילים את שנת המכינה במסע עלייה שנמשך עד השעות הקטנות של הלילה. מכאן מתחיל המסע האמתי שלהם – שנה עמוסת לימודים, הרחבת אופקים, שיח ערכי, ידיעת הארץ והכרת החברה הישראלית. את התכנית החינוכית פתח סמינר רמת הגולן, בו החניכים למדו, הכירו וטיילו בכל רחבי רמת הגולן – ביתם החדש, לפחות לעשרת החודשים הבאים.

ראש המכינה, ליעד סולנקו: “נראה שהחברה הישראלית זקוקה לצעירים ערכיים שכאלה יותר ויותר ובשביל זה אנחנו פה. חשוב לציין שהשנה אנחנו שמים דגש על החיבור לקהילה וליישובי הגולן – כבכל שנה ישתלבו החניכים במסגרות התנדבותיות וחינוכיות שונות ברחבי הגולן והשנה נעמיק ונרחיב את זה עוד יותר, כולל בתחום העשייה החקלאית. מרגש לראות איך החניכים מרגישים מהר מאוד שהגולן הוא ביתם. בהצלחה לחניכים ולצוות”.

יותר מאלפיים מועמדים ביקשו להתקבל השנה למכינה, נתון המעיד על הביקוש הרב והצורך במסגרות חינוך בלתי-פורמאליות שמקיימות לימוד ושיח על ערכים ותרומה לחברה. מחזור י”ט במכינה מונה 83 חניכים וחניכות.

שנת המכינה תימשך 10 חודשים, שבסיומם יתגייסו החניכים והחניכות לשירות בתפקידים משמעותיים ולפיקוד בצה”ל.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?