ביקור חניכי “מכון מנדל” בגולן

בשבוע שעבר, התקיים בגולן סיור לימודי של “מכון מנדל” למנהיגות. המכון הוא המוסד היוקרתי ביותר למנהיגות חינוכית שקיים בישראל


חניכי “מכון מנדל” למנהיגות הגיעו בשבוע שעבר לביקור בגולן. החניכים באו ליומיים, ללימוד מעמיק של התהליך החינוכי שמתנהל בגולן ועל תהליכי ההטמעה של התהליכים הפדגוגיים. הם ביקרו בארבעה בתי ספר יסודיים ותיכוניים, נפגשו לשיח פתוח עם תלמידים ומורים ולמדו, ממקור ראשון, על השינוי הפדגוגי שעובר כל אחד מבתי הספר, על ההצלחות ועל האתגרים שבדרך.

כמו כן, התקיים פאנל בהשתתפות מנהל מחלקת החינוך, מנהלי בתי הספר, מנהלת “פסגה” וחוקרים מ”ממכון שמיר למחקר”, המלווים מקרוב את התהליך הגולני. כדי להשלים את הפאזל, נפרסה לפניהם תכנית ההערכה המתבצעת, באופן פרטני ומערכתי ונותנת תמונה מהימנה על השינוי הפדגוגי והטמעתו במערכות החינוך.

לסיכום הלמידה, התבקשו החניכים להציג את מסקנותיהם והתרשמותם מהתהליכים שקורים בבתי הספר השונים. הדברים שנאמרו בהחלט שיקפו את התנועה המיוחדת המורגשת בכל בתי הספר בגולן. הם התרגשו במיוחד לראות את חדוות היצירה והברק בעיניים של אנשי החינוך בגולן ואת היזמות המניעה את המערכת קדימה במסע המשותף.

בשמנו ובשם חניכי המכון, אנו מודים למנהלים, לצוותי החינוך בבתי הספר ולתלמידים, על שיתוף הפעולה, על השיתוף בעשייה ועל פתיחת שערי בית הספר בלבביות ובחום.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?