אלה אברהם, בוגרת מכללת כנרת חברת הנהלת איגוד המים הישראלי

מגאלה אברהם, בוגרת מצטיינת בהנדסת תעשיות מים, במכללה האקדמית כנרת, מונתה לחברת הנהלה באיגוד המים הישראלי


אלה אברהם (29), בוגרת המחזור הראשון להנדסת תעשיות מים, של המכללה האקדמית כנרת, מונתה לחברת הנהלת איגוד המים הישראלי. האיגוד גוף מקצועי יוקרתי, העוסק בהפצת ידע באמצעות כנסים וקורסים וקידום טכנולוגיות מקצועיות בתחום המים. האיגוד מייצג את מדינת ישראל בתערוכות בחו”ל בתחום המים. בנוסף, איריס ביגלר, מרצה במחלקה להנדסת תעשיות מים, התקבלה אף היא כחברה בהנהלת האיגוד.

אלה, ילידת בית שאן, השלימה את לימודיה בשנת 2014, בהצטיינות יתרה וכיום היא בעלת תואר מהנדסת מים B.Sc. כיום, עובדת אלה כמהנדסת המלווה פרויקטים בתחום הקולחין, ברשות המים הארצית, הגוף הרגולטורי שאחראי על כל נושא המים בישראל. בתפקידה באגף קולחין וטיוב בארות, היא ממונה על בדיקה ופיקוח על המים המוזרמים להשקיה לחקלאות, מקדמת מיזמי הנדסה חדשים בתחום ומבצעת ביקורות על ההשקיה בקולחין בישראל.

אלה: “הגשתי מועמדות ללימודי רפואת שיניים באוניברסיטה העברית ואף התקבלתי ללימודים, אבל מעט לפני המעבר לירושלים, הרגשתי שזה לא בשבילי. בן דודי, שלמד אז הנדסת מערכות מידע בכנרת, סיפר לי שבדיוק נפתח במכללה מסלול לתואר חדש שאין כמותו בשום מקום אחר – הנדסת מערכות מים. זה נשמע לי מעניין ונפגשתי עם פרופסור רם שפינר, ראש המחלקה להנדסת תעשיות מים בכנרת ועם בילי גנור, ראש מִנהל בית הספר להנדסה, שסיפרו לי על התואר הייחודי. השילוב בין ביולוגיה וכימיה קסם לי מאוד. אני מאוד שמחה שבחרתי בתחום הזה, כיוון שהוא מרתק ורב-פנים”.

ראש המחלקה להנדסת תעשיות מים במכללה האקדמית כנרת, פרופ’ רם שפינר: “אני מברך את אלה על בחירתה ואני בטוח שתוכל לתרום רבות לאיגוד, לאור היכרותי עם ניסיונה המקצועי, יכולותיה ואישיותה. כיום, כבר יצאו לשוק העבודה שלושה מחזורי בוגרים של המחלקה להנדסת תעשיות מים, אשר השתלבו בחברות ובארגונים המובילים בסקטור המים בישראל, בהם רשות המים, ‘מקורות’, תאגידי מים, חברות טכנולוגיה ופרויקטים וחברות תכנון. השתלבות בוגרי כנרת בגופי ניהול מקצועיים מהווה נדבך נוסף בהשתלבות הטובה והמקיפה של בוגרינו במשק המים והם ללא ספק יהיו מהמובילים והמעצבים של תעשיית המים וסקטור המים הישראלי בשנים הבאות”.

 

 

 

 

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?