אינסטגרם מכה שנית: אמצעי הגנה חדשים לבני נוער ברשת

אינסטגרם מכריזה על שני עדכונים חדשים שנועדו להגן על המשתמשים הצעירים שלה ולספק להם חוויית גלישה בטוחה יותר

ליד: כאשר “Limits” מופעל, תראו רק תגובות, הודעות והזכרות מחברים קרובים. אנשים שאינם ברשימת החברים הקרובים שלכם ימשיכו לתקשר עם התוכן שלכם, אך לא תראו את התקשורת הזו והם לא ידעו שהם מוגבלים

בעידן הדיגיטלי של היום, רשתות חברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היום-יום של כולנו, ובמיוחד של בני הנוער. אך עם כל היתרונות שבשימוש בפלטפורמות הללו, קיימים גם סיכונים משמעותיים כמו בריונות רשת והטרדות. אינסטגרם מכריזה על שני עדכונים חדשים שנועדו להגן על המשתמשים הצעירים שלה ולספק להם חוויית גלישה בטוחה יותר.

תחילה, אינסטגרם מרחיבה את השימוש בפיצ’ר “Limits”, אשר היה זמין עד כה רק לחשבונות יוצרים וסלבריטאים, מאז 2021. המטרה המקורית של “Limits” הייתה להגן על שחקני כדורגל בריטים שהותקפו ברשת, לאחר שאנגליה הפסידה בגמר יורו 2020.

כעת, אינסטגרם מאפשרת גם למשתמשים צעירים להשתמש בפיצ’ר זה, כדי להעניק להם הגנה מפני גורמים פוגעניים.

כיצד זה עובד? לדברי אינסטגרם: “אנו מחזיקים בכללים נגד בריונות והטרדה בפלטפורמות שלנו ויש לנו טכנולוגיה שמוצאת ומסירה תוכן המפר את הכללים שלנו. אבל לא כל דבר עובר על הכללים שלנו, כי ההקשר חשוב מאוד ובריאות יכולה להיות מאוד אישית. מילה או אימוג’י תמימים יכולים לא להפריע לאדם אחד, אבל להטריד מאוד אדם אחר”.

הפיצ’ר “Limits” מאפשר למשתמשים צעירים להגביל את החשיפה שלהם לתגובות מאנשים שאינם מכירים, כך שיראו רק תגובות, הודעות והזכרות מאנשים ברשימת “החברים הקרובים” שלהם.

“כאשר ‘Limits’ מופעל, תראו רק תגובות, הודעות והזכרות מחברים קרובים. אנשים שאינם ברשימת החברים הקרובים שלכם ימשיכו לתקשר עם התוכן שלכם, אך לא תראו את התקשורת הזו והם לא ידעו שהם מוגבלים”.

הגבלת משתמשים נוספים

בנוסף, אינסטגרם הרחיבה את אופציית ה”Restrict”, המאפשרת למשתמשים צעירים לנקוט פעולה כלפי פרופיל מסוים, מבלי לחסום אותו באופן מלא.

“כעת, כאשר אתם מגבילים מישהו, בנוסף להסתרת התגובות שלו, אותו אדם לא יוכל לתייג, או להזכיר אתכם”.

אינסטגרם מקווה שאמצעים אלו יספקו הגנה נוספת לבני נוער, בכך שיאפשרו להם להתרחק משיחות מסוימות כשהן מתחילות להיות מטרידות מדי. חשוב לציין שהתגובות ימשיכו להגיע לפוסטים שלכם, כך שזו לא בדיוק חסימה מלאה, אבל זה יכול להעניק הפוגה מרגיעה מהתקפות מילוליות.

הגנה על בני נוער היא נושא מרכזי עבור אינסטגרם, אשר עברה חקירות רבות בנוגע להשפעות השליליות שלה על צעירים. מנכ”ל אינסטגרם, אדם מוסרי, נשאל בקונגרס על ההשפעות של אינסטגרם על משתמשים צעירים ומה החברה עושה כדי להגן עליהם. אינסטגרם ממשיכה לפתח כלים נוספים כדי לשמור על בטיחות הצעירים באפליקציה.

לסיכום, אינסטגרם מציעה כלים חדשים שמסייעים למשתמשים צעירים להתמודד עם בריונות והטרדות ברשת ובכך משפרת את חוויית השימוש שלהם. למרות שיש מגבלות למה שאינסטגרם יכולה לעשות, היא ממשיכה לספק יותר כלים שמאפשרים לבני נוער לשלוט על חוויית הגלישה שלהם באפליקציה.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?