אוטוסאונד קצרין – צלילי מולטימדיה ומיגון לרכב

בשנת 2003 השתחרר שוקי יפרח מצה”ל ופתח את “אוטוסאונד” – עסק לאבזור רכבים, המתמחה במערכות שמע, מולטימדיה ומיגון לרכב. השנה התחיל העסק לשווק ולהתקין גם ווי גרירה מאושרים. אבל התחביב האמיתי היה ונשאר הספורט המוטורי


מאז שהוא זוכר את עצמו, שוקי יפרח מכור לכל מה שקשור לעולם הרכב – כבר כילד החל לעקוב אחר תחרויות מוטוריות וחקר את נושא אבזור הרכבים. בגיל 21, מיד לאחר שחרורו מהצבא, התחביב הפך לעיסוקו העיקרי כשפתח את העסק “אוטוסאונד” בקצרין.

שוקי הגיע לקצרין בגיל 3, למד במסגרות דתיות וגם את השירות הצבאי עשה בגולן. היום הוא נשוי לטלי ואב לשתי בנות שגדלו במקביל להתפתחות העסק: “פתחתי את העסק ב-2003, חודש אחרי שהשתחררתי מצה”ל כי התכנון ישב לי בראש עוד לפני הצבא. נושא אבזור הרכבים תמיד משך אותי ולמדתי אותו לעומק – ממערכות האלקטרוניקה ועד הפרטים הקטנים. בשמונה השנים הראשונות התמקמנו מאחורי שלטי מנור ואז עברתי למקום גדול יותר ברחוב 10 של אזור התעשייה.”

איך כל זה מתחבר לתחביב המוטורי שלך?

כאמור, מגיל קטן אני עוקב גם אחרי תחרויות של אופנועים ורכבי שטח – זה חיידק שהולך ומתגבר ואני לא מוותר עליו. יש לי רכב שטח שאיתו אני יוצא לטייל בזמן הפנוי. אם יקום מרכז לספורט מוטורי כאן בקצרין כמו שמדברים, אני ממש אשמח להיות חלק מזה בעתיד ובטוח שזה יפתח את האזור.”

אלו שירותים אתה מציע בחנות?

“אני נותן מענה בכל אבזור הרכב – מהדברים הקטנים ביותר עד למערכות שמע, מולטימדיה ומיגון. נושא המולטימדיה מתחזק משנה לשנה עם מערכות מתקדמות של שליטה על הסלולר, מערכות ניווט מובנות, מערכות התראה לנסיעה לאחור, מסכי די-וי-די ועוד. השנה הכנסתי לפה גם ווי גרירה מאושרים שהיה להם ביקוש בגולן כי הרבה עסקים וחקלאים עובדים עם טנדרים וצריכים לגרור עם עגלות. עד לא מזמן, כולם היו נוסעים רחוק בשביל זה ולכן למדתי את הנושא לעומק ומביא את הסחורה הטובה ביותר. התחברתי לחברה גדולה מאוד בארץ שיש לה את כל האישורים ואני עושה את ההתקנות בעצמי. אני עובד עם קיבוצים, אנשים פרטיים וחברות גדולות יותר – כל מי שבא מתקבל בברכה עם מחירים סבירים והוגנים.”

שוקי: “מגיל קטן אני עוקב אחרי תחרויות של אופנועים ורכבי שטח – זה חיידק שהולך ומתגבר ואני לא מוותר עליו. יש לי רכב שטח שאיתו אני יוצא לטייל בזמן הפנוי. אם יקום מרכז לספורט מוטורי כאן בקצרין כמו שמדברים, אני ממש אשמח להיות חלק מזה”

העובדה שאתה בן קצרין שפתח פה עסק ומצליח בו, מביאה יותר סיפוק?

כשהשתחררתי כל חבריי פרשו כנפיים ועברו למרכז הארץ או לחו”ל כי האזור פה הוא חלש לעסקים וקשה לשרוד. צריך להיות ערוך לכל התקופות כי כוח הקנייה הוא מאוד חלש אבל לא ראיתי את עצמי עובר למקום אחר. כל הזיכרונות הטובים שלי הם מכאן, אז תמיד אמרתי שאעשה את כל המאמצים בשביל להישאר ואתן את השירותים למי שצריך. אנחנו מחזיקים בשיניים ועוברים לאורך השנה את כל התקופות – הטובות ביותר, הממוצעות והגרועות ביותר. דרוש הרבה אורך רוח ואוויר כדי להחזיק עסק פה, אבל קצרין היא המקום למשפחה שלי ורק פה רואה את עצמי וילדיי.”

 

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?