שר הפנים דרעי וצוותיו – בקצרין

שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה, הנגב הגליל, ח”כ אריה דרעי, הגיע השבוע לסיור מקצועי בקצרין. השר דרעי: אנו רואים בפיתוח קצרין חשיבות רבה ומבינים את הפוטנציאל הגלום בה. כמו כן, זו הזדמנות להביע הערכתינו ליישוב המנוהל בתקינות ושקיפות”


ביום שלישי השבוע, ערכו שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, ח”כ אריה דרעי, מנכ”לית משרדו, סיגל שלתיאל הלוי, מ”מ מנכ”ל משרד הפנים, מר מרדכי כהן וצוותי שני המשרדים  את ביקורם הראשון בקצרין במסגרת התפקידים הנוכחיים.

את ישיבת העבודה פתח ראש המועצה, דימי אפרצב,  שהעניק לשר ולצוותו סקירה מקיפה לגבי הסוגיות והאתגרים עמם מתמודדתדףקצרין, לצד פיתוח משמעותי והישגים בשנים האחרונות.

אפרצב: “סיור זה מסמל תקופה חדשה ומשמעותית, בה מדינאים מתעלים מעל אינטרסים פוליטיים לטובת האינטרס הציבורי הכללי. השר הדגיש שהוא רואה בפיתוחה של קצרין משימה לאומית ומשימה אישית ושהנושא נמצא בסדר עדיפות גבוה במשרדים אותם הוא מוביל”.

מישיבת עבודה עברו המבקרים לסיור בקצרין. תחילתו, בביקור בסניף החדש של משרד הפנים, שייפתח בפיאצה. השר הנחה את צוותו לפעול להקמת לשכת רשות אוכלוסין מקומית, שיפוץ המקום ואיושו בכוח אדם.

משם, המשיך השר לסייר בפארק קצרין, למד על חשיבותו של הפארק, ההיסטוריה שלו והצרכים היישוביים לפיתוח הפארק, כמנוף משמעותי בפיתוח התיירות בקצרין. השר התרשם עמוקות מאתר פארק קצרין ובשיחה אישית עם ראש המועצה, בדק את האפשרויות לחיזוק הפארק בהעברת המוזאון לפארק והקמת מרכז מבקרים במתחם הפארק. בסיומו של הסיור, בקרו הצוותים ב”יקבי רמת הגולן”.

אפרצב: “סיור משמעותי וחשוב עבור קצרין והתפתחותה. השר מכיר בחשיבותה של קצרין והיכולות הגלומות בה והנחה את צוותו להמשיך ולתמוך בפרויקטים שונים, המתוקצבים דרך שני המשרדים בראשם הוא עומד.

“מהיכרות רבת-שנים עם השר, אני יודע כי מילותיו ומעשיו אחד הם. תודות חמות לשר דרעי וצוות משרדיו על יחס חם ולבבי”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?