צעד קטן לשינוי גדול – קבוצת הריצה של מתנ”ס קצרין

אורח החיים המודרני ותרבות השפע בה אנו חיים, הוציאו את רובנו ממעגל ההישרדות והכושר הגופני. בעיות בריאות ומשקל יתר הן הרעה החולה של המאה ה-21. קבוצת הריצה של מתנ”ס קצרין תסייע לכם לשנות את אורח חייהם באמצעות הספורט


“גם מסע בן אלף מייל מתחיל בצעד קטן אחד,” אמר המהפכן הסיני מאו טסה טונג, ואילו רובנו אינם מכירים את סופו של המשפט שממשיך: “וגם מסתיים בצעד קטן אחד”. נראה כי זהו למעשה לב לבו של כל תהליך: בחיים אין דילוגים קוונטיים, כלומר אין מעבר בין שתי נקודות מרוחקות באפס זמן. בהצלחות אין הנחות – שינויים מהותיים וחיוביים בחיים לוקחים זמן, אנרגיה ולא אחת מצריכים גם יזע ודמעות.

וזה גם מה שיפה בטבע: הוא דוגל בתהליכים, ותהליכים מתחילים בצעדים קטנים. מי מאיתנו לא היה רוצה להיכנס לקצת כושר? להיות בריא וחזק, ואולי אף להשיל מספר ק”ג ולחטב את הגוף? אבל לא פעם אנחנו מהססים. אנחנו פוחדים מכשלון, או חוששים ממאמץ יתר, או שסתם אף פעם לא קיבלנו דחיפה חזקה מספיק ואין לנו מודעות מספקת כדי לדעת כמה אנחנו רוצים ומסוגלים להצליח.

מטרתה העיקרית של קבוצת הריצה הינה לאפשר למתאמנים להציב לעצמם יעדים בתחום הכושר, התזונה, הבריאות והספורט התחרותי ולעמוד בהם בהצלחה בעזרת אימון מקצועי ומנוסה, פרטני ומבוקר, בדגש תמידי על אווירה חברתית מהנה ויחס אישי וחם

“אני חייב/ת לעשות עם עצמי משהו… הערב אני מתחיל/ה לעשות ספורט!” – מי מכם לא אמר לעצמו את המשפט הזה לעצמו פעמים רבות במהלך חייו?

אורח החיים המודרני שינה לטובה היבטים רבים בחיינו, אך גם פגם במרקם העדין של איזון גוף ונפש. תרבות השפע בה אנו חיים, הוציאה את רובנו ממעגל ההישרדות. כבר מזמן איננו צריכים לרדוף אחרי ארוחתנו הבאה, אלא פשוט לפתוח את המקרר, ובאורח פלא היא כבר שם. אנו מתעסקים היום בנושאים חשובים יותר, כמו השכלה, או מה יש לראות בטלוויזיה…. אבל חלקנו מזניחים דבר חשוב ביותר – גופנו. גופנו לא השתנה רבות מאז שהיינו צריכים להשיג את ארוחתנו בריצה כשחנית בידנו.

בעיות בריאות, משקל יתר, ואחרות המתלוות לחוסר בפעילות גופנית הן הרעה החולה של המאה ה-21, וגורמי התמותה המובילים בעת המודרנית.

 

הרעיון העומד מאחורי קבוצת הריצה של מתנ”ס קצרין הוא הענקת כלים מקצועיים הנדרשים לכל אחד ואחת המעוניינים לשנות את אורח חייהם ולשדרגם באמצעות הספורט. כל ספורטאי הינו יחיד ומיוחד מכל בחינה אפשרית – כל אחד מגיע מרקע ספורטיבי, מצב בריאותי, יכולת אישית ואורח חיים משלו, וכל אחד אוחז בשאיפות אישיות שונות. מטרתה העיקרית של קבוצת הריצה הינה לאפשר למתאמנים להציב לעצמם יעדים בתחום הכושר, התזונה, הבריאות והספורט התחרותי ולעמוד בהם בהצלחה בעזרת אימון מקצועי ומנוסה, פרטני ומבוקר, בדגש תמידי על אווירה חברתית מהנה, סביבה תומכת ויחס אישי וחם.

דוד אמסלם מאמן הקבוצה, מזמין אותך להפסיק להסס ולהתחיל את השינוי כבר עכשיו וישמח להשיב לך על כל שאלה בנוגע לפילוסופיית האימון, תכנית האימונים הקבוצתית וככל העולה על דעתך.

בנוסף דוד ומתנ”ס קצרין מזמינים אותך לקחת חלק בשלושה אימוני ניסיון בהם תוכל להתרשם ולהכיר את האנשים העומדים להוות חלק משמעותי ביותר בתהליך השינוי בחייך.

קבוצת הריצה במסגרת חוג במתנ”ס קצרין הינה הקבוצה היחידה שממשיכה את פעילותה במשך כל השנה.

עד כה מפתיחת הקבוצה (כחצי שנה) עברו החברים כברת דרך מאתגרת החל מהצעד הראשון ועד ריצה למרחק של כ-10 ק”מ, כמו גם השתתפות במספר מרוצים שונים והיד עוד נטויה.

הינך מוזמן/נת להיות חבר ושותף בקבוצתנו בדרך לשינוי בחייך ולהתקדמות מתמדת…

 

לפרטים נוספים:

אמסלם דוד – מאמן הקבוצה 052-5226206

אלטיט חיים – מנהל מח’ ספורט 0508567495

 

 

 

 

 

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?