פורים כל השנה- חייט ברמה במושב נוב

תלבושות, תחפושות, כובעים, שמלות כלה, חליפות, לגברים ונשים, שמלות, גלימות, בובות ענק של בעלי חיים, גלביות, חצאיות טוטו, נעליים, מסכות, משקפיים, זקנים, תכשיטים ומאות פריטים נוספים. כל זה ניתן למצוא אצל ציפי ואבי מלר, במחסן “חייט במה”, בנוב. זקן ארוך לי? עד ברכיים


אצל צפי ואבי מלר, פורים כל השנה. הם מנהלים את מחסן התחפושות “חייט במה” ומספקים תחפושות ולא רק בפורים. לכבוד פורים, אני פונה אליהם לשיחה על תחפושות, תלבושות, אביזרים ומה שביניהם.
איך קרה שאצלכם כל יום פורים?
“אנחנו עובדים עם מתנסי”ם ובתי ספר שמתקיימים בהם מגמות או חוגי תאטרון, קולנוע ותקשורת ומחול ועל פי הזמנה מראש, תופרים תחפושות על פי הצרכים המיוחדים”, מספרת ציפי. “המחסן פועל במהלך כל השנה ונמצא במושב נוב ברמת הגולן. אנחנו מסייעים לגורמים שונים במציאה והתאמת תלבושות להצגות שונות, לאירועים ולשמחות משפחתיות. אנשים שוכרים תלבושות לבת-מצוות וחתונות, כדי לשמח את קהל האורחים וכדי להעלות הצגות משפחתיות שונות.

“לעתים אנשים מכינים סרטונים וקליפים לאירועים משפחתיים ולצורך כך הם שוכרים אביזרי לבוש שונים. גם בני הנוער המקיימים ביישובים השונים את קייטנות איל”ן שוכרים אצלנו תלבושות שונות, כדי לשמח את המשתתפים במסיבות משמחות.
“בנוסף, ניתן להזמין אותנו לקיים סדנאות לילדים במסגרת מסיבות ימי הולדת, שעת סיפור, או לשכור ערכות להפעלה עצמית.
“מדובר באלפי תחפושות שאספתי במסגרת ההפקות הרבות שביימתי והפקתי. במשך כעשרים שנה, נוצר אוסף ייחודי של אלפי תלבושות, תחפושות, כובעים, שמלות כלה, חליפות, לגברים ונשים, שמלות, גלימות, בובות ענק של בעלי חיים, גלביות, חצאיות טוטו, נעליים, מסכות, משקפיים, זקנים, תכשיטים  ומאות פריטים נוספים”.
אפשר למצוא אצלם תחפושות לכל גיל. הייחוד של “חייט במה” הוא שכל אחד יכול להרכיב לעצמו תחפושות אישית, על פי דמיונו, משלל האפשרויות העומד לרשותו במחסן.
“אנחנו משקיעים בתחפושות שלנו מחשבה רבה ותכנון. תופרים אותן באיכות טובה, מבדים מיוחדים, בצבעים מרהיבים”, מוסיפה ציפי.

יש לכם עבורנו רעיונות לתחפושות לפורים?

“יש לנו במחסן תחפושות שמתאימות לזוגות ולמשפחות, כמו למשל מיקי ומיני מאוס, בובות ענק, נסיך ונסיכה, תימני ותימנייה, זוג חרדים, ליצן וליצנית, אנדיאני ואינדיאנית, משפחת האריות, משפחת הקוסמים, משפחת הנסיכים.
“כמו כן, יש לנו ערכות של תחפושות על פי סיפורי ילדים ואגדות עם, למשל: מיץ פטל הארנב, סבא אליעזר והגזר, איילת מטיילת, שלגייה ושבעת הגמדים, סינדרלה, פינוקיו ועוד ועוד ועוד”.
טווח המחירים נע בין פריטים זולים של מכנסיים מיוחדים, חולצות מקוריות וכובעים ופאות ב-20 ש”ח ועד לשמלות מפוארות ובובות של בעלי חיים ענקיים ב-120 ש”ח.
גם אתם מוזמנים לבקר את אבי וציפי מלר, במחסן התחפושות “חייט במה”, בנוב. 0523217941/2

 

 


אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?