מי שמנסה ומאמין – יצליח!

ספורטאית השבוע של מחלקת הספורט, במרכז הקהילתי גולן, היא נועה קריספין, מתעמלת קרקע בת 11, ממושב שעל


נועה מתאמנת בקבוצת התעמלות הקרקע באשכול “אביטל”, בהדרכתן של המאמנות לולה ברוק ותום גלעד. היא מתאמנת כבר שלוש שנים בקבוצה והשנה, נכנסה לנבחרת ומתאמנת פעמיים בשבוע. שאלנו את נועה מספר שאלות.

מדוע בחרת בענף זה?
נועה: “מגיל צעיר, שמתי לב שאני נמשכת לתרגילים שדורשים גמישות. התחלתי לעשות כל מיני תרגילים בבית וההורים שלי ראו שיש לי פוטנציאל ורשמו אותי לחוג. משם, הבנתי שאני מתאימה לענף הזה והתחברתי יותר, גם בעזרת עידוד המאמנת שלי. הספורט הזה גורם לי הנאה, אתגר וחיזוק הגוף והשרירים. אני לומדת להישאר יציבה, זקופה, גמישה, לדייק את התנועות שלי. בקבוצה שאני מתאמנת בה, אני מרגישה בנוח. המאמנת שלי, לולה, נותנת לי הרגשת ביטחון, מעודדת אותי להצליח ומפרגנת על הצלחות, גם כשאני נתקלת בקשיים, היא מסייעת ותומכת. מעבר לזה, היא גם מלמדת אותנו בקבוצה לכבד אחת את השנייה. חשוב לי מאוד לעשות ספורט, להתחזק ולהגיע להישגים מרשימים”.

מהו המסר שלך לכולם?
“קודם כול, חשוב מאוד לעשות ספורט, לא משנה מאיזה סוג, אבל לבחור ענף שאתה מתחבר אליו ומגיע לאימונים בשמחה. חשוב מאוד להתמיד, לעשות את כל התרגילים ולא לחשוש משום אתגר, כי מי שמנסה עוד ועוד ומאמין בעצמו ומתאמן בהתמדה – יצליח בסוף!
“מי שמתאמן ומאמין בעצמו מצליח, ההתמדה היא חשובה מאוד. השמים הם הגבול”.

מה את עושה בימים אלו ממש?
“בימים אלו, הקבוצה מתאמנת באינטנסיביות על מופע הסיום, אליו התכוננו כל השנה. אני גם מתאמנת בבית וחשוב לי מאוד לשמור על כושר גם בחופש הגדול”.

מהן המטרות שלך לעתיד?
“להמשיך ולהתאמן, להשקיע את כולי בהתעמלות קרקע. להשתפר ולבחון את היכולות שלי. בנוסף, כמובן, להמשיך וליהנות מהאימונים. לאתגר את עצמי ואת היכולות של הגוף שלי ולהגיע להישגים נוספים. להשתתף בתחרויות ולהצליח בהן”.

לולה ברוק, המאמנת של נועה בקבוצת ההתעמלות, בנבחרת באשכול “אביטל”, מספרת:” נועה היא ילדה מאוד רצינית, מתמידה. לוקחת את האימון ברצינות, לא מוותרת לעצמה. מתגברת על קשיים, מוכנה לקחת את עצמה לקצה. סומכת על הגוף שלה, יודעת לעבוד נכון עם הגוף. ממושמעת, מכבדת את המאמנות ואת החברים לקבוצה. מאוד קשובה, מפרגנת מאוד לחברים שלה לקבוצה. יודעת לעשות את ההפרדה בין המפגש החברתי לבין המפגש המקצועי, עושה את האיזון הנדרש. מתקדמת מאוד יפה, ספורטאית מצוינת”.
תום גלעד, המאמנת של נועה בקבוצת ההתעמלות, בנבחרת באשכול “אביטל” מספרת:” נועה מתאמנת משקיעה ומתמידה, את כל התרגילים היא מבצעת עד הסוף. תמיד שואלת במה היא יכולה להשתפר ולתקן, מגיעה לאימונים בהתמדה ובצורה מסודרת, עם התלבושת ועם כל הציוד הנדרש. עובדת בקצב נכון, חברה טובה לשאר החברים לקבוצה. אני מאחלת לה המון הצלחה בהמשך הדרך שלה, מאמינה בה מאוד”.

מכאן, אנחנו מאחלים לנועה המון הצלחה בהמשך הדרך שלה, ממחלקת הספורט, במרכז הקהילתי גולן. עלי והצליחי 🙂

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 16th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?