ליאור רוכמן – מנכ”ל חכ”ל הבא

הדירקטוריון של החברה הכלכלית גולן אישר ב-29.12.20, את בחירתו של ליאור רוכמן למנכל הבא של החברה הכלכלית גולן. ייכנס לתפקידו ביוני 2021


ליאור רוכמן נבחר לתפקיד מנכל החברה הכלכלית גולן. ליאור, בן איילת השחר, יליד 1975, ממקימי ענף הפיינטבול בארץ, הקים אתתיירות איילת השחרושימש כמנכל החברה. היה חבר הנהלה בעמותת התיירותארץ הגליל“. כיהן כיור משותף במגבית קנדה, בתחום חיזוק החוסן האזורי בגליל ושתי קדנציות כיור מגבית קנדה אצבע הגלילCTC , תוך שמירה על קשר הדוק עם הקהילה בקנדה.

בארבע השנים האחרונות, שימש רוכמן כסמנכל פיתוח בחברה הכלכלית גולן ומנהל האגף לפיתוח כלכלי. באגף, נמצאות מחלקות התעסוקה, יזמות ועסקים, ניהול פארק התעשייה בני יהודה ומתחמי העבודה החדשניים בוואסט ובני יהודה.
במסגרת תפקידו, לקח חלק משמעותי בפיתוח התשתיות השונות בגולן, שמאפשרות את מימוש היעדים המרכזיים שהמועצה סימנה לעצמה. כמו כן, תרם רבות לקידום תחום ההייטק והחדשנות בחיבור לחקלאות, תעשייה ומחקר, כמנוע צמיחה אזורי ומשיכת אוכלוסייה איכותית בתחומים אלה.

החברה הכלכלית הוקמה בשנת 2000 כזרוע ביצועית של המועצה האזוריתהחברה שותפה לביצוע היעדים שהוגדרו על ידי המועצה, בהם אכלוס ההרחבות הקהילתיותביישובי הגולןהפיכת הגולן לפארק תיירות ונופש מרכזי בישראלהפעלת אשכול התחבורה הציבורית גולן וחיזוק מקורות התעסוקה והפרנסהבמסגרת העשור הכלכלי.

החברה הכלכלית גולן עוסקת בביצוע תשתיות ציבוריות בהרחבות בגולן, בשיתוף אגף ההנדסה, במועצה האזורית גולן.

המנכל היוצא, אמיר יגאל, שהקים וביסס את החברה הכלכלית מתחילת דרכה ועד היום, צפוי לסיים תפקידו ביוני 2021.

השבוע, אף אושר תקציב החברה הכלכלית גולן לשנת 2021.

דוברות מ. אזורית גולן

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?