חודש הקריאה

כ-80,000 ספרים הושאלו בשנה האחרונה, לכל הגילאים, בספריות קצרין והאזוריות גולן. “ללכת בדרכך”, של ג’וג’ו מויס היה הספר המבוקש ביותר. חודש הקריאה התחיל


 

אירועי חודש הקריאה החלו ולכבוד המאורע בדקנו מה קורה בספריות של הגולן, אם בעידן הדיגיטלי, הספרים עדיין מצליחים לשרוד ומיהו הסופר המועדף על הקוראים.

ביקשנו ממנהלות הספרייה בקצרין והספרייה האזורית גולן לעשות לנו סדר.

מנהלת ספריית קצרין, נטלי קובל, מספרת שבשנה החולפת הושאלו מהספרייה כ-30,000 ספרים, לכל הגילאים. הספר המבוקש של השנה הוא “ללכת בדרכך”, של ג’וג’ו מויס ובין הספרים הישראליים – הספר המבוקש הוא “גינת בר”, של מאיר שלו. ההמלצות של נטלי לספר טוב הם: “גינת בר”, של מאיר שלו, “בלשים”, של אביבה גפן ו”תיק נוער”, של ליאת שוהם. במהלך השנה, יחלו בספריית בקצרין להשאיל גם ספרים דיגיטליים וכיום יש ספרים שניתן לשמוע אותם באמצעות דיסק.

מנהלת אשכול גולן, של ספריות מרום גולן, חיספין ובני יהודה, אילנית מאיר, אומרת שבשנה החולפת הושאלו כ-50,000 ספרים, לכל הגילאים. הספר המבוקש של השנה גם כאן הוא “ללכת בדרכך”. בספרים העבריים, הספר המבוקש של השנה הוא “בית על מים רבים”, של הסופרת אמונה אלון. ההמלצות של אילנית לספר טוב הם: “איש ושמו אובה”, של פרדריק בקמן, למבוגרים והספר “פלא” של ר”ג פלאסיו, לנוער. בספרייה ישנן עמדות מחשב שמחוברים לאינטרנט וישנה גישה למאגרי מידע העומדים לרשות הקהל. בנוסף, יש אוסף ענקי של סרטי DVD ואוסף של למעלה מ-350 ספרי שמע להשאלה.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?