חבורת הזמר “ברמה ישוררו” מצרפת קולות חדשים

החודש השתתפה חבורת הזמר “ברמה ישוררו” בכנס חבורות זמר צפוני שהתקיים במתנ”ס קצרין, ובהמשך השנה עתידים חבריה להופיע בפסטיבל חבורות זמר באיטליה. בימים אלה פותחת החבורה, הקיימת כבר כארבע שנים את שעריה לקולות חדשים


חבורת הזמר “ברמה ישוררו” לא נחה לרגע. השנה הופיעה החבורה בבית שאן בכנס חבורות זמר במתנ”ס, בקרית ים, בטירת הכרמל, (מי”לה מרכז תרבות לכל חברות הזמר בארץ), ובערב שירי לוחמים בקצרין. החודש ארגן המתנ”ס כנס חבורות זמר צפוני בקצרין שהיה מוצלח ביותר עם הדים חיוביים מתושבי קצרין ומשתתפי הכנס. השנה יוצאת החבורה להופעה בפסטיבל חבורות זמר באיטליה.

תחילת פעילותה של חבורת הזמר “ברמה ישוררו” לפני כארבע שנים. חזון החבורה היה להאדיר את הזמר והשירה העברית בקהילת קצרין והגולן. בחבורת הזמר חברים תושבי קצרין והגולן, כאשר החבורה מסמלת את התרבות האזורית והופכת את קצרין למרכז תרבות של הגולן. החבורה מורכבת מגילאים שונים, ושרה בהתנדבות. החבורה נותנת למשתתפיה את הביחד ואת חוויית המפגש החברתי ויוצרת חברויות. בין לבין, חולמים להופיע יותר באירועים תרבותיים בקצרין כמו יום קצרין, יום העצמאות ואירועים אחרים שיזומים ע”י המתנ”ס.

מנהלה המוזיקלי של החבורה הוא אריה ברכה, תושב הגולן עם ותק של 35 שנה בעשייה מוזיקלית. חבורת “ברמה ישוררו” שייכת למתנ”ס קצרין אשר אף מממן ומסייע לפיתוחה, כאשר החברים משתתפים בחלק במימון.

החזרות מתקיימות פעם בשבוע בימי שלישי, כשעתיים לכל מפגש.

הרפרטואר: שירי ארץ ישראל היפה ושירים מתורגמים.

נשמח לצרף חברים/ת.

רותי ועיש


“ברמה ישוררו”, להחזיר עטרה ליושנה

חבורת הזמר “ברמה ישוררו” היא המשכה של חבורת הזמר של קצרין בניהולי המוסיקלי שפעלה לפני כשלושים שנה וזכתה להצלחה רבה בהופעותיה ברחבי הארץ – בפסטיבל ערד, בטלוויזיה ובאירועים נוספים שהוקדשו ל-20 שנה לגולן ועשור לקצרין. האב הרוחני והיזם היה מר מאיר ועיש בתפקידו כיושב ראש מועצת פועלי הגולן.

לפני כ-4 שנים החליטו מאיר, עדה ומנהל המתנ”ס להחזיר עטרה ליושנה ולחדש את פעילות החבורה. בחבורה חברים זמרים מקצרין, אלרום, אורטל, קדמת צבי, אניעם, כנף מעלה גמלא, רמות, ומהמושבה כינרת, שכמעט כולם שרו איתי בעבר ויש להם ניסיון בשירת מקהלה, דבר שאיפשר לנו לעבוד על חומרים מאתגרים ולהגיע להישגים בזמן קצר.

החבורה הופיעה בכנסי חבורות, בכנס השנתי בטירת הכרמל ובערב לזכרו של המלחין חיים אגמון (ים השיבולים).

כיוון שהחבורה הוזמנה להופיע ע”י חבורות אחרות, החלטנו להזמין את החבורות אלינו. לארגון האירוע נרתם המתנ”ס עם עדה וגילי, ובסיועם של מאיר וחברי החבורה “הרמנו” אירוע מרשים שזכה לתשבחות גם מהמנצחים והחבורות שהתארחו.

בחודש אוקטובר תשתתף החבורה יחד עם חבורת הזמר צלילים בחולה בפסטיבל בדרום איטליה ובשנה הבאה נתכונן לאירועים החגיגיים של 40 שנים לקצרין ויובל להתישבות בגולן.

בברכה

אריה ברכה

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 16th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?