אוריגמי – האמנות המופלאה של קיפולי נייר – בקצרין

עונת ההרצאות החדשה של פורום יוצרים למען קצרין נפתחה בהרצאה מרתקת של אלינה גור על אמנות קיפולי הנייר – האוריגמי, כשהקהל אינו שבע מההתבוננות בקיפולים הקסומים. לבקשת הקהל, הבטיחה אלינה לארגן בקרוב סדנת קיפולי נייר


 

עונת ההרצאות השנייה של קבוצת פורום יוצרים למען קצרין יצאה לדרך לאחר ההצלחה בעונה הקודמת. להרצאה שהתקיימה ביום שלישי שעבר בנושא אוריגמי, הגיע קהל רב ומגוון.

דניאל טישאור, מייסד הקבוצה פתח את עונת ההרצאות בברכת הדרך וסיפר על התכניות הרבות שעומדות על הפרק. אלינה גור הפליאה והקסימה את הקהל בתחום אומנותי מרתק.

כל אחד יודע שאוריגמי הוא קיפול נייר בצורות שונות. עיקר הדעה הרווחת שמדובר בתחום ששייך לדברים שילדים קטנים עושים.

ההרצאה של אלינה גור ביום שלישי האחרון חשפה עולם עשיר ואינסופי של תחכום גאוני בפשטות מדהימה. אלינה סיפרה בבקיאות יתרה כל מה שרצינו לדעת על האוריגמי, איך התחיל, מקורותיו, האנשים המפורסמים בעולם שעסקו ועוסקים בתחום ובמיוחד כיצד התחום הפשוט הזה לכאורה, משמש גם כלי עזר בידי מדענים ממכון ויצמן ומנאסא ומגיע גם אל לא פחות מעיצוב אופנה.

בהרצאה הציגה אלינה שלל מרהיב של עבודות קיפול נייר שאת רובן היא הכינה בעצמה וחלקן קיבלה מאישים בעלי שם בתחום אומנות קיפול הנייר. כל דגם מיוחד יותר מקודמו.

למפגש זה הגיעו גם ילדים רבים ולמרות השעה המאוחרת, נדמה כי הזמן עמד מלכת, כעבור שעתיים של הרצאה מרתקת, הקהל הרב שבא להרצאה נשאר להביט במוצגים המופלאים בציפייה שהפלא הזה לא ייגמר, אפילו שהם כבר הוחזרו לארגזי האחסון.

אלינה סיפרה על ארגוני האוריגמי שפועלים בארץ ועל התערוכות והכנסים שמתקיימים מדי פעם. לבקשת הקהל תעלה אלינה בדף הפייסבוק שלה את המועדים הקרובים למפגשי אוריגמי ולתערוכות, למי שירצה להמשיך להתבונן בקיפולים הקסומים. בנוסף, לבקשת הקהל, תארגן אלינה סדנת קיפולי נייר. פרטים יימסרו בהמשך.

דניאל סיכם את ההרצאה כהצלחה נוספת והדגיש שההון האנושי והיצירתי נחשף מכל רחבי קצרין. אין ספק שהרצאה כזו כמו קודמותיה וכל תכנית שיוצאת לפועל מעודדת עוד אנשים להצטרף למעגל העשייה האומנותית. אין סיפוק גדול יותר לחזור הביתה אחרי ערב מרגש כזה ולדעת שיש צימאון לעוד.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?