תיירות נוף גינוסר בתנופה

קיבוץ גינוסר שעל שפת הכנרת, הקיבוץ הראשון שזיהה את הפוטנציאל הכלכלי שטמון בתחום התיירות, מציין הקיץ 50 שנה להיווסדו של המלון וממשיך בתנופת בנייה והתרחבות, כולל השקת 12 חדרים חדשים, ביניהם ארבע סוויטות גדולות ומפנקות


 

מלון נוף גינוסר, המלון הקיבוצי הראשון שחוגג השנה יובל חמישים להיווסדו, ישיק בסוף החודש תוספת מרשימה של 12 חדרים חדשים מרווחים ומאובזרים, ביניהם ארבע סוויטות מפנקות ורחבות ידיים, 39 מ”ר כל אחת עם מרפסת צמודה המשקיפה אל נוף הכנרת, ושמונה חדרים מרווחים ביותר, 32 מ”ר עם מרפסת צמודה. החדרים משקיפים אל הר הארבל ונחל צלמון.

ההשקעה בבניית הסוויטות וחדרי הדה-לוקס מוערכת בסכום של כ-5 מיליון ש”ח. עלות האירוח בחדרים אלו משתנה לפי רמתם ומועדי האירוח.

חדרים אלו נוספו ל-231 חדרי המלון והווילג’ (חדרי הגן). במלון נוף גינוסר 243 חדרי מלון איכותיים ברמת אירוח גבוהה ביותר, לצד מערך קולינרי עשיר טעמים, מסעדת מלון איכותית, גן אירועים יפיפה על שפת הכנרת ומדשאות אין סופיות. למלון נוף גינוסר חוף ים פרטי, בריכת שחייה צמודה למלון ושלל מתקני ספורט. המלון נהנה ממיקום מרכזי בקרבת כל האטרקציות הגליליות.

רוני מנור, מנכ”ל תיירות נוף גינוסר: “תכנית ההשקעות במלון מוכיחה את עצמה, וכל שנה אנחנו מפתחים ומשקיעים עוד. התכנית עדיין לא הסתיימה ובסתיו יחלו עבודות בניית ספא מתקדם לרווחת אורחינו. התיירות מוכיחה כי היא מנוף צמיחה אמיתי, ומלון נוף גינוסר גאה לארח תיירים מכל העולם וכמובן מישראל. אני שמח לעמוד בראש ארגון תיירותי שאחרי 50 שנה והרבה קשיים בדרך, מוכיח כי לתיירות יש עתיד ויש עוד הרבה מה לפתח”.

לפרטים נוספים לתקשורת: רעיה בלחסן 0523758826

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?