תחזית אסטרולוגית שבועית 22-28.3.2024

ראשון עד שלישי: צו השעה הוא לפתוח את הלב ואת הראש לדברים חדשים. בזמן האחרון אולי הרגשתם פחות התלהבות ושמחת חיים, אך עכשיו זה חוזר אליכם ובגדול. התחברו לביטחון העצמי, הזכירו לעצמכם כמה אתם נפלאים והביטו באופטימיות אל העתיד. החשיבה החיובית תעזור לכם לעבור את הקטעים הקשים בדרך אל המטרה. הרקיע מציע לכם להתמקד בפירותיה הגשמיים של הזוגיות מבלי להתפלסף בנוגע לזוטות שוליות.
רביעי עד שבת: זה פרק זמן של הפתעות בכל התחומים. מישהו שבשמו מופיעה אות ע’ עשוי להתקשר. אותו אדם הוא מקור מהימן וכדאי להקשיב לאשר יש לו לומר. קשר רומנטי חדש באופק. שמרו על אופטימיות זהירה ואל תסחפו למעשים ספונטאניים מידי שאינם תואמים את הקצב הפנימי שלכם. הפעילו את הקשב הפנימי. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא עקרב הנחשב למזל חושני ומסתורי.


ראשון עד שלישי: החרדות שמציפות אתכם לא קשורות כלל לגורמים חיצוניים ואתם יודעים את זה. הפרדה חייבת להיעשות על מנת שתוכלו לתפקד באופן אופטימאלי. קשרים ישנים וחדשים שלא מתאימים לכם, צריכים להסתיים, למרות אי הנוחות הכרוכה בעניין. אלה הן אבדות הכרחיות על מנת לפנות מקום לאנשים חדשים שיכנסו לחיים שלכם. הרקיע רומז על צורך בהתחדשות תוך כדי סילוק הפחדים מפני השינוי הצפוי.
רביעי עד שבת: חוסר היכולת שלכם להתרכז ולהקשיב בתשומת הלב הראויה לאחרים, גורם לכם להיקלע למצבים מביכים. שמרו על איפוק ולא תגררו לוויכוחים שמהם לא תוכלו לצאת בקלות. התבטאות בוטה כלפי מישהו בעבודה עלולה לגרום לאי נעימות. בבית- יש להשקיע יותר זמן לבני המשפחה. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא קשת, הנחשב למזל הרפתקן ונאור.


ראשון עד שלישי: אתם יודעים להעריך דברים טובים כשאתם רואים אותם. ברור לכם שאתם ניצבים על סף של פריצה משמעותית. אל תוותרו למרות הקשיים שעלולים להגיע. התמקדו בצדדים החיוביים והזכירו לעצמכם למה בכלל הגעתם למקום בו אתם נמצאים. העולם יישאר לעמוד על תילו גם אם ידרשו שינויים מסוימים שלא צפיתם אותם מהתחלה. הקוסמוס מבשר על קשר רומנטי הממשמש ובא, גם אם אתם ספקנים לגביו.
רביעי עד שבת: מילת המפתח לפרק זמן זה היא יוזמה. הקצב האיטי לא ממש מתאים לכם ואתם חשים קוצר רוח ואפילו תחושת כישלון. הכישרונות הטבעיים שלכם באים לידי ביטוי אך לא במידה מספקת כדי להרשים את הסובבים. נחוצה התארגנות מחודשת לאחר חשבון נפש נוקב. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא גדי הנחשב למזל שאפתן וקרייריסטי.


ראשון עד שלישי: הצורך שלכם לפרוץ לעולמות חדשים בולט וברור עתה יותר מתמיד. אם תעזו- יש לכם סיכוי גדול להצליח. מצד שני, אם תמשיכו לחשוש ולשקול את החסרונות והיתרונות, תישארו תקועים עוד זמן רב או שתגלשו שוב לסגנון התנהלות שלא מספק אתכם. מספיק לחכות לניסים שיקרו. תגרמו למה שאתם רוצים שיקרה- להתרחש! הרקיע מבשר על מזל טוב העומד לפקוד אתכם בעניינים העוסקים בגורלות והגרלות. רביעי עד שבת: זה פרק זמן בו אתם חייבים להתחבר לאינטואיציה הפנימית. מגיעות אליכם פיסות מידע מבלבלות מכיוונים שונים ואתם לא יודעים למי להאמין וכיצד לנהוג. הרגישות הגבוהה שלכם תכוון אתכם למקום הנכון מבחינה אישית ומקצועית כאחד. צפויה הצלחה במקומות חדשים. תקבלו הצעה מצוינת שלא תרצו לסרב לה. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא דלי הנחשב למזל עממי ויוצא דופן.


ראשון עד שלישי: אתם עומדים למבחן ויש מי שעוקב אחרי דרך הפעולה שלכם. קחו זמן לחשיבה ולתכנון. בן/ת הזוג תומכים בכם. הראו הערכה ואל תקבלו דברים כמובנים מאליהם. למי שלא נמצא במערכת יחסים בהווה, מוזמן להיכנס ל-‘משחק החיזורים’ מתוך מטרה ליהנות, ולא להיות תלוי דווקא בתוצאה. גם זה יגיע, אך תהיו סבלניים ופחות מגמתיים. היקום מעודד אתכם לפזר חיוכים לכל עבר ולהשקיע ביחסי ציבור ולא בעקרונות.
רביעי עד שבת: המסירות שלכם לבני הבית גובלת לעיתים בוויתור על הרצונות והשאיפות הפרטיות שלכם. כדאי לעשות סדר בדברים ולהציב גבולות גם כלפי אנשים קרובים ואהובים. עליכם לנקוט עמדה ברורה ולא לסגת כאשר אתם לעיתים נתקלים בלחצים ומניפולציות. בעבודה, בימים אלה אתם זוכים להערכה והצלחה כספית. המזל הקוטבי המשלים אתכם בתכונותיו הוא דגים הנחשב למזל רומנטי ונסחף ברגשותיו.


ראשון עד שלישי: הדעות שלכם קצת קיצוניות לטעמם של מרבית האנשים שאיתם אתם באים במגע. יתכן ויתפתחו ויכוחים ועימותים בנושא כספי. הציפיות שלכם לא מעשיות. גם אם נראה לכם שאתם הכי מקופחים, תודו, שלצד השני יש זכות לא פחות לגיטימית מכם, להרגיש רע. אל תתנו תשובות מוחלטות לשאלות מסובכות. קחו זמן וגלו איפוק עד שתירגעו. הרקיע מבשר על הארה פתאומית שתבליח מתוך האפלה ותעניק לכם מסר ממוזל ומבורך.
רביעי עד שבת: בתחום הביתי צפויה בעיה מסוימת הקשורה לאדם שאתם מחבבים. העניין מטריד אתכם כבר זמן מה, אולם- אל תדאגו יותר מידי. הכול ייפתר בצורה קלה ומשביעת רצון, יותר מכפי שיכולתם לקוות בחלומות הוורודים ביותר שלכם. אתם משקיעים את מרבית האנרגיה והזמן הפנוי בקשר הזוגי וזוכים לפידבקים נהדרים. המשיכו כך! המזל הקוטבי המשלים אתכם בתכונותיו הוא טלה הנחשב למזל סוער ואימפולסיבי.


ראשון עד שלישי: נמאס לכם לקבל תכתיבים מאחרים ויש סכנה שתתפרצו על מישהו שיהווה בבחינת ‘הקש ששבר את גב הגמל’. נסו להתאפק ולא להוציא את כול התסכולים שלכם על האנשים הלא מתאימים. בפעם הבאה שמישהו נוקט בצעד שלא נראה לכם מוצדק, תגיבו בו במקום ואז זה יהיה לפחות בפרופורציה הנכונה וכלפי האדם הנכון. הרקיע קובע כי גישתכם אל המציאות מושפעת מהרהורי הלב ולא מקולו של ההיגיון. אגב, לא שזה רע.
רביעי עד שבת: אתם צפויים לפרק זמן שמתחיל באווירה רגועה, אך מקבל תפנית פחות חיובית בהמשך. מתח בבית משפיע עליכם מאוד ומוריד את מפלס מצב הרוח. כדאי לקיים שיחת בירור באווירה רגועה ולמצוא את העיתוי המתאים לכך. צפויה נסיעה משמעותית בעתיד הקרוב ואתם עסוקים בתכנונים. ישנם עוד אנשים המעורבים בעניין וגם להם יש זכות לדעה משלהם. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא שור, הנחשב למזל יציב ומעשי.


ראשון עד שלישי: לפעמים, אתם מתייחסים לעולם כמו לשדה קרב. יש לכם צורך לכבוש ולהוכיח לכולם שהדרך שלכם היא הנכונה. לא פלא שאתם חשים מותשים. נסו טקטיקה אחרת, לשם שינוי, ותופתעו מהתוצאות. נסו לפתוח דף חדש גם כלפי אנשים שכבר מכירים אתכם. במיוחד אם תצהירו על הכוונות שלכם- תתקבלו במלוא הפירגון. הרקיע רומז על אדם עתיר ניסיון העומד להדריך אתכם בדרך הנכונה.

רביעי עד שבת: אתם נמצאים על סף תקופה חדשה שדורשת הרבה אומץ ואמונה בעתיד. עליכם להגדיר בצורה מדויקת יותר את שאיפותיכם המקצועיות והאישיות. התארגנות מחודשת ושינויים המתאימים יותר לסגנון החיים שלכם, עומדים בפתח. אל תדאגו יותר מידי. הקפידו על פעילות גופנית קבועה כגון ריקוד או הליכה ברגל. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא תאומים, הנחשב למזל קליל ותקשורתי.


ראשון עד שלישי: אתם עשויים למצוא את עצמכם מתרפקים על זיכרונות וצובעים אותם בגוונים זוהרים מדי. ייתכן שהזמן שחלף השכיח מכם את רגעיהם הפחות נעימים. הכוכבים מעודדים אתכם להתייחס לקיים, מבלי לערוך השוואות בינו לבין מה שחלף. אם תחליטו להמר על שינוי, כדאי שתשקיעו בכיוון חדש לחלוטין. נצלו מצבים חדשים לטובתכם האישית וכדי לקבל החלטות. היקום מבשר על ידיעה מרנינה שתושמע באוזניכם כבר בימים הקרובים.
רביעי עד שבת: ההישגים שלכם מרשימים ויש כיוונים חדשים שכדאי לחקור ולברר את כדאיותם, במיוחד בתחום הקריירה. ארגון מחודש של העבודה השוטפת מוכיח את עצמו מעל ומעבר לציפיות. המשיכו כך! אתם בכיוון הנכון והינכם נמצאים בדרך להצלחה, ששכרה בצידה. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא סרטן, הנחשב למזל ביתי ומשפחתי.


ראשון עד שלישי: היו זהירים במהלכים שלכם בעבודה והתרחקו מאנשים תוקפניים. מערכת היחסים בבית זקוקה לריענון ויש לכם את היכולת לעשות זאת, למרות שלעיתים נדמה לכם שלא. אל תתנו לשיקולים כספיים להתערב ברגשות. בן/ת הזוג שלכם זקוק להרגשה של קבלה ואהבה ללא תנאי. הרקיע קובע כי בקרוב תיעזרו בידי חברים אף יותר מאשר בידי בני משפחה.
רביעי עד שבת: בעבודה העניינים יגעים ויש לכם הרגשה שאתם עובדים קשה מידי ולא מקבלים מספיק בתמורה. זה מתסכל אתכם אך הפתרון אינו מצוי אצלכם. יש לגלות אסרטיביות כלפי הנוגעים בדבר ולהחליט מראש היכן עובר הקו האדום. בתחום החברתי צפויה התפתחות חיובית. רומן חדש נמצא בפתח עם אדם שחזר לאחרונה מחו”ל. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא אריה, הנחשב למזל גאה ומלכותי.


ראשון עד שלישי: לא מעט אופציות חדשות מזדמנות לכם. עליכם להקפיד לבחור מתוך המכלול את מה שהכי קורץ לכם, תוך כדי לקיחת סיכונים מחושבים. אל תהיו פסיביים. הגיע הזמן לנקוט ביוזמה ולהתקדם קדימה בכל הכוח. אל תתייחסו להפרעות חסרות משמעות שיעלו במהלך הדרך. אחרי שיהיה לכם ברור לאן אתם הולכים, שום דבר לא יעצור בעדכם. הרקיע מייעץ לכם לנקוט פעולה בעניין משמעותי ולא להמתין לדברים שיתרחשו מאליהם. רביעי עד שבת: המזל מאיר לכם פנים. זה פרק זמן מתאים להתחלות חדשות ולבדיקה של אופציות בתחום התעסוקה וכן בתחום החברתי. בימים אלה תחוו ריגושים שכבר מזמן לא הייתה לכם הזדמנות לקבל. זמן מתאים להתפתחות אישית. כדאי לבדוק אפשרות להירשם לסדנא בתחום שונה וחדש שמעולם לא חשבתם עליו. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא בתולה, הנחשב למזל ביקורתי, דייקן ופרפקציוניסט.


ראשון עד שלישי: כדי להגשים את עצמכם ולהרגיש שאתם ממצים את הפוטנציאל האישי, עליכם ללמוד. אתם מעבירים את מרבית זמנכם במחשבות של חשבון נפש. הגיע הזמן לבדוק באופן מעשי מהן האפשרויות ולא להיכנע לתירוצים עצמיים. אם אתם מרגישים שחיקה ועייפות, הרי שהדרך היחידה לצאת מזה היא לשנות את סדר העדיפויות. אישיות רבת עוצמה צפויה להתייצב לצידכם. רביעי עד שבת: התכונות החיוביות שלכם אשר מתבטאות בהפעלת עוצמה פנימית והשפעה על אחרים, נמצאות עתה בשיאן. שינויים חיוביים צפויים בעבודה. אלה יתרחשו ללא מאמץ רב מצידכם. בתחום החברתי תמצאו עצמכם מחוזרים. בזוגיות חלה תפנית חיובית ובלתי צפויה. לפנויים שבחבורה זה עיתוי מתאים להיכרויות חדשות. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא מאזניים, הנחשב למזל הרמוני, רגוע ושלוו.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?