תחזית אסטרולוגית שבועית 31.5-6.6.2024

ראשון עד שלישי: נראה כי טוב לכם על הלב. אל תתנו לאף אחד לקלקל לכם את מצב הרוח. יש סביבכם לא מעט אנשים שלא מפרגנים ומנסים להוריד על הראש שלכם את התסכולים והאומללות שלהם. שחרור ממחשבות פסימיות נותן לכם המון אנרגיה להמשיך הלאה לגמרי באופן עצמאי ובלי לחכות לאישורים מאחרים. טוב מאוד! אתם מתחברים עם אדם שאיש לא מבין מה מצאתם בו. אל תיקחו ברצינות רבה מדי את שאנשים אומרים.

רביעי עד שבת: בימים אלה יורגש מתח בכל מקום אליו תגיעו. בין אם מדובר בעבודה או בבית. האווירה טעונה ואולי הגיע הזמן לנסות ולמצוא מה באמת מפריע לכם. ניתוח קר ושקול של כל סיטואציה בנפרד יעזור לכם למצוא קצה חוט לצאת מהפלונטר. תגלו שלפחות חלק מהדברים הם לא כל כך חמורים כפי שנראה בתחילת התקופה. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל שור ביסודו הוא טיפוס של היגיון והרבה. שקול, יציב, סבלני ומעשי. שום דבר לא בוער. משיג את מטרותיו, הולך בתלם לאט אבל בטוח. אינו מרשה לרגשותיו לשלוט בו ואינו נסחף.


ראשון עד שלישי: מצב הרוח משופר. אתם נראים ממש טוב וכולם מספרים לכם על זה ואף ומחמיאים. תשומת הלב הרבה שאתם מקבלים גורמת לכם לפרוח. מצד שני עוד לא ‘סגרתם’ מספר בעיות כספיות שמטרידות אתכם. חשוב שתקבעו לעצמכם תוכנית הבראה של ממש. טיפ: הדרך לשקט פנימי הדרוש לכם כל כך: לאזן בין הרצונות הכמוסים למציאות.

רביעי עד שבת: אתם מתלוננים על ירידה מוראלית. הבעיה היא שהצבתם את כל העולם לפניכם ועל כתפיכם ועכשיו, כשנמאס לכם, כולם כועסים עליכם. אתם מנסים לעזור לכל העולם ולעיתים קרובות שוכחים את עצמכם. כידוע הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות. אתם מתנהלים בחוסר עקביות, מה שגורם לאחרים להתבלבל ולנהוג בכם בחוסר כבוד. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל תאומים ביסודו הוא טיפוס של… פעם כך, ופעם אחרת. קשה לנחש מראש כיצד ינהג: למען האמת, גם הוא אינו יודע. בדרך-כלל הוא מהיר, זריז, נחפז, קופצני ומוכרח להימצא בתנועה מתמדת.


ראשון עד שלישי: יש לא מעט דברים והתרחשויות שקשה לכם להסביר, שמפריעים לכם וגורמים לכם לפקפק בנכונות המטרות שהצבתם לעצמכם. אל דאגה. למרות שהמצב מלא סתירות אתם מתקדמים. עוד ייקח זמן עד שתגיע לתוצאות של ממש. מתחת לפני שטח מתרחשים תהליכים שישפיעו עליכם במידה רבה. צפוי קשר נפלא עם אדם שבתחילה לא חיבבתם. אתם משננים לעצמכם כי מראה עיניים עלול להטעות.

רביעי עד שבת: פרק זמן ממש נפלא עובר עליכם. הכל סביבכם מקסים וכל מי שמתקרב אליכם מתרשם מהאופי הנהדר שלכם, יכולת הנתינה וכשרון ההתנסחות. אתם יכולים להשיג המון דברים אם רק תדעו איך לגשת ולבקש. יוזמה אישית תניב פירות מפתיעים גם בכיוונים שלא חשבתם עליהם. מישהו שבשמו מופיעה האות ר’, יתגלה כאדם תומך במיוחד. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל סרטן ביסודו הוא טיפוס של רגש. נחשב ליצור רגיש ורגשני ביותר, הנוטה להיפגע בקלות וזקוק לים של חום ואהבה. כאשר פוגעים בו הוא מתכנס אל תוך ביתו/שריונו החם והמגן.


ראשון עד שלישי: כדאי לבדוק לעומק מה קורה ולא לטאטא את התחושות מתחת לשטיח… יש אנשים שמנסים להפעיל עליכם מניפולציות ולנצל את טוב ליבכם. אל תדברו יותר מידי ואל תגלו את כל הסודות שלכם לאף אחד, גם לא לקרובים לכם ביותר. עניין פשוט עלול להסתבך בגלל התפלספותו של טיפוס מעצבן. ככל שהוא חופר יותר כך הדברים הולכים ומתבלגנים.

רביעי עד שבת: צפויה מריבה עם מישהו בעבודה. אתם מאבדים לגמרי את סבלנותכם, מסיבות מוצדקות באופן חלקי בלבד. נידמה לכם שמישהו מנסה להשתלט עליכם אבל העיקר הוא ששכחתם מי הבוס. ובמקרה זה- בעל המאה הוא בעל הדעה. מגיעה הצעה מעניינת בעקבות אירוע שכיכבתם בו. גם אם לא יצא מזה משהו, זו רוח גבית לדימוי העצמי שלכם. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל אריה ביסודו הוא טיפוס רגשן שלא הולך על “קטנות” ונוהג לבצע את הדברים ב”גדול”. לא יהסס לצאת לקרב כדי להציל את כבודו הפגוע, וזאת גם אם ההיגיון אומר לו לנהוג באיפוק.


ראשון עד שלישי: חמלה ואהבה ללא תנאי הם שני רגשות שיכולים לתרום הרבה לאיכות החיים שלכם. זאת בתנאי שתרפו קצת ותתנו לזרימה החופשית לנווט אתכם. אתם נקלעים לעימות בין שתי קבוצות. נסו להישאר אובייקטיבים ולא להתערב יותר מידי במה שקורה. מוטב להרגיע את הרוחות ולהשקיע במידה שווה. מישהו שאתם מחבבים אינו ממהר להתקשר אליכם למרות שהבטיח לעשות כן. ייתכן כי הוא שבוי בנסיבות שאינן תלויות בו.

רביעי עד שבת: ריקון המצברים עקב התרוצצויות רבות מידי, נותן בכם את אותותיו. נדמה לכם שכל מה שדרוש לכם עכשיו הוא חופשה ארוכה. אין מה להיבהל. ימים כאלה עוברים על כולם. במידה ויש לכם אפשרות, יום מנוחה בבית יעלה בחזרה את מצב הרוח ואת הכוחות הפנימיים לרמה נאותה. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל בתולה הוא טיפוס אשר ההיגיון הוא שמו השני. נחשב לטיפוס מעשי ותכליתי, בעל יכולת ניתוח קר והגיוני. שיטתי, דייקן, נבון ו…שמרן. אינו מרשה לרגשותיו לסחוף אותו אל חופים אבודים.


ראשון עד שלישי: צפוי לכם פרק זמן של שינויים והתחדשות. אחרי תקופה של איפוק אתם יוצאים לבלות. ההרגשה הכבדה נעלמה ואתם פנויים לחשוב על רומנטיקה. מי שנמצא בקשר זוגי (וגם מי שלא) מוזמן להפעיל את מקור היצירה. להשקיע בבן/ת המין השני לא פחות ממה שאתם משקיעים בעצמכם. קצת מאמץ ותוכלו ליהנות מהתוצאות, מה שאומר: מערכת יחסים מספקת!

רביעי עד שבת: צפויים עימותים בעניינים אישיים. אתם לא פותחים כל כך מהר את הפה אבל כשזה קורה, אי אפשר לעצור אתכם. כלל לא בטוח שהצד השני מבין מה רוצים ממנו בכלל. לא שעובדה זאת מקילה על הרגשת הקיפוח הפנימית שלכם, אך קחו זאת בחשבון לפני שתעשו צעדים פזיזים. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל מאזניים ביסודו הוא טיפוס אשר כשמו כן הוא: מאוזן. גם רגש וגם היגיון. נמנע מוויכוחים, ומשתדל להביא את הדברים לידי איזון. מוכן לסגת מעמדותיו, ובלבד שלא ייאלץ להגיע לעימותים.


ראשון עד שלישי: מצב רוח נפלא מלווה אתכם בימים אלה. אתם מצליחים לנצח מערכת משומנת היטב. זקפו את הניצחון לזכות יכולת ההתמדה שלכם. התוצאות החיוביות גורמות לכם לנחת רוח ברמה גבוהה במיוחד. במהלך פרק הזמן הזה יש לכם הזדמנות לפגוש אדם מרתק. שווה לבדוק התאמה זוגית. צפוי בילוי שהוא מעין חוויה מתקנת לאירוע שהכזיב. בסופו של עניין נראה כי הכול היה לטובה.

רביעי עד שבת: הכוכבים מבשרים על פרק זמן טוב למדי. יש לא מעט אנשים שמנסים לקבוע אתכם פעילות משותפת לסוף השבוע. אתם צריכים לגלות קצת יותר התלהבות והיענות אם בא לכם להישאר פופולאריים. לא יחזרו אחריכם לנצח אם תמשיכו לומר לא. שיפור יתרחש בחיי החברה במידה ותתגלו את הצד היוזם שלכם כלפי חוץ. הזוגיות זורמת אך לא תזיק לכם זריקת ריענון. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל עקרב הוא טיפוס אשר מסוגל לקחת את ההיגיון ולהמריא איתו לשמיים, או לצלול אל מצולות הרגש. בדרך-כלל הוא מעניק לרגשותיו עדיפות על פני שכלו.


ראשון עד שלישי: מישהו זקוק לכם אך מנסה לשכנע אתכם כי אתם זקוקים לו. בסיפור הזה יש הרבה קטעים של אגו. ייתכן כי הדברים באים כדי לנקות את מצפונו של מישהו. אתם עמוסים ולחוצים וזקוקים לזמן שקט לבד. התבוננות פנימה היא עניין הכרחי. מדיטציה, יוגה או כול פעילות דומה תתאים. כדאי שתמצאו את הזמן.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים צורך לשנות משהו בסיסי מאוד בחיים שלכם אבל עדיין לא סגורים לגבי הדרך. זהו פרק זמן מתאים למשימות שדורשות גמישות מחשבתית וחידושים. למרות שבאופן כללי הכל טוב, הרי שיש גם מצב לעימותים. חוסר הסובלנות שלכם כלפי אחרים עלול להכניס אתכם לצרות. יש לכם דעות מאוד נחרצות על כל נושא בעולם. קחו בחשבון כי לאנשים אחרים יש רצונות ומחשבות משלהם. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי שמזל קשת ביסודו הוא ספונטאני שאין לצפות ממנו לעודף היגיון. הוא לוחם מטבעו וכמו כל “פייטר” הוא פותר את בעיותיו בדרך הקצרה, המהירה והלוחמנית ביותר.


ראשון עד שלישי: היכולות שלכם מתחום התקשורת מוכיחות את עצמן. אתם מוזמנים לאירועים חברתיים שקשורים לעתידכם באופן כזה או אחר. השפעות חיוביות מגיעות מאנשים שהכרתם לאחרונה. באופן מפתיע למדי, אתם מצליחים לשפר במידה ניכרת את המצב הכלכלי. מישהו מתיש אתכם במילים גבוהות, אך לא מציע לכם דבר. הכי טוב בשבילכם זה לחזור לתוכניתכם הקודמת. צפויה שיחה שיש בה יותר מסתם ניצוצות רומנטיים. אם תשחקו נכון בקלפיכם, תיקחו את כל הקופה.

רביעי עד שבת: בימים אלה אתם מרגישים גאווה וסיפוק מההישגיות שלכם. סיכויים טובים להתקדמות בעבודה. יש מי שמבחין בהשקעה ואף מעריך, אולם הרבה מאוד תלוי עדיין ביכולת שלכם לתמרן וליחצן את עצמכם. חיי החברה שלכם בפריחה, במיוחד אם אתם פנויים. מי שמעוניין לפצוח בקשר חדש, מוזמן ליזום ולצאת לבילוי. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל גדי ביסודו הוא טיפוס מחושב, הגיוני ובעל עוצמה אישית חזקה. שאפתן, רציני ושקול. מחבב אהבות מאורגנות וממוסדות ומתעב פרשיות הרפתקניות.


ראשון עד שלישי: אתם מקדישים את רוב מרצכם לכיוון של עבודה. יש אפשרות לקידום. אתם לא בדיוק מתמקדים בתחום הרומנטי אבל אם תגיע הצעה מעניינת במידה מספקת, תסתערו על המטרה בדייקנות ובמרץ. לפנויים: יש כאלה שמאוהבים באהבה אבל לא מוכנים להשקיע מאמץ לבדוק מידת התאמה ולהתחייב רגשית ליותר מרגע וחצי. לא פלא שאין תוצאות.

רביעי עד שבת: נראה כי אתם מחוזרים ומוקפים באנשים שרוצים להיות בקרבתכם. חוסר הסיפוק שאתם חווים נעוץ בבעיה פנימית אי שם בתוך הראש או הלב שלכם. אתם מרגישים שאתם עלולים להיפגע ומעדיפים לא לנקוט עמדה ברורה. הבלבול והמסרים הכפולים יוצרים ערפול מסוים. כל אלה עלולים להביא בסופו של דבר לקרע עם אדם שמנסה להתקרב. בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל דלי ביסודו הוא לא צפוי. מהמם ומקורי. חריג ויוצא-דופן. לא היגיון ולא רגש, אלא אינטואיציה. הולך על-פי “תחושות בטן”. מחובר לעולמות עליונים מהם הוא שואב את השראתו.


ראשון עד שלישי: עובר עליכם פרק זמן לא קל. אתם מרגישים הכול בצורה דרמטית. מתלבטים הרבה, חושבים הרבה ובסך הכול די מסתבכים עם עצמכם. כושר ההישרדות יוציא אתכם בסופו של דבר מהבוץ אליו נקלעתם, למרות שיש לכם הרגשה קשה. לקראת יום שלישי, מצב הרוח משתפר. יש לכם הזדמנות לצאת מהבית ולפגוש אנשים חדשים. הם עשויים לעזור גם בתחום המקצועי. שווה לנסות.

רביעי עד שבת: יש לכם הרגשה פנימית שאי אפשר לסמוך אפילו על הקרובים ביותר. זאת בגלל אכזבה שהותירה בכם שרידים של אי שקט וחשדנות. עושה רושם ששום דבר לא ייפתר בלי טיפול והתמודדות של ממש עם הבעיות. אתם מוצאים את עצמכם במקום הנכון בזמן הנכון. בשורה טובה משפרת את מצב רוחכם ומרחיקה מכם וויכוח שהתכוונתם לנהל. צפוי קטע רומנטי שהוא בבחינת ‘חתול בשק’. מצד שני, אם לא תיקחו סיכונים – איך יצוצו סיכויים ? בכתבים מאת האבות המייסדים של תורת האסטרולוגיה נכתב כי מזל דגים ביסודו הוא נסיך הרגשנים. אלוף הרגש. נסחף באהבתו. מלך האהבה. לוקח ללב. ביישן ומופנם. נהנה להפליג על גלי רגשותיו. לא ממש הרוס להקשיב לקולו של ההיגיון.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתאים לקידום ענייניכם המקצועיים. אתם מושפעים ממישהו בעל סמכות במקום העבודה. יש לכם הזדמנות להרשים ואולי גם לקבל משהו בתמורה למאמציכם. אל תיקחו סיכונים מיותרים. החלטות חשובות תתקבלנה עכשיו. התפתחויות מעניינות צפויות גם בתחום הזוגי. מצב רגיש במקצת. אל תנהגו בפזיזות. מישהו מגיע כדי לפרגן אך יוצאים לו דברי ביקורת. אלה הם משקעים שהוא מדחיק זמן רב.

רביעי עד שבת: נראה כי בתוך הזוגיות והאינטימיות אתם זקוקים למרחבים אין סופיים. אין הרבה בני זוג שיכולים לספוג את כל האטרפים שלכם בלי לאבד את הסבלנות. מצד שני, אתם משחקים אותה בתור ‘נעלבים’ ומגלים רגישות גבוהה כלפי דברי ביקורת שמושמעים נגדכם, בלי להתייחס לתוכן. טיפ: התעלמו מהטונים הגבוהים ורשמו לפניכם את ההערות.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?