תחזית אסטרולוגית שבועית 28.7-3.8.23

ראשון עד שלישי: פרק זמן טוב צפוי לאלה מכם שיטפחו את המשפחה ויקדישו זמן למישהו שממש זקוק לתשומת לב ולטפיחה על השכם. יש לכם ספקות לגבי העתיד ואתם דואגים יותר מידי. מה שדרוש לכם יותר מכל זה קצת עידוד מחברים קרובים שלא סתם יעודדו אלא גם יזכירו לכם את היכולות המיוחדות שניחנתם בהן. יש לכם כוח פנימי ודמיון שיוציאו אתכם מהבוץ. השבוע אתם אוהבים להמם ולהדהים.

רביעי עד שבת: אתם מנסים לנהוג שונה מן הרגיל אך מגלים מהר מאוד שקל יותר להצהיר הצהרות מאשר באמת להתחיל דף חדש. המתח עדיין רב, וקשה לכם למצוא דרך להקל על עצמכם. אל תחכו לעיתוי נכון ומתאים לשינוי. עכשיו הוא תמיד הזמן הכי מתאים לפעולה. אין טעם לדחות דברים. אל תתנגדו להצעות של אדם מנוסה. תזרמו אך יש להימנע מאשליות.

נפש ורוח: בקריאת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו הנזיר:  המסר הואיש ליטול פסק זמן להתבודדות ולמחשבה על אודות נושא שאתם מתלבטים בו. צפויים קשרים יוצאי דופן עם אדם שבשמו מופיעה האותיוד“.


ראשון עד שלישי: בימים אלה תלווה אתכם ההרגשה שלולא המגבלות החיצוניות, הייתם יכולים להיות בשיא ההצלחה. האמת היא שמתחת לפני השטח מבעבעים הרבה מאוד רגשות, בעיקר בתחום המשפחתי. הדרך הטובה ביותר להתיר את הפלונטר היא לרסן את האגו הפגיע שלכם ואת הרצון לשליטה ללא עוררין. אפשר לשנות דברים גם בלי לעלות על בריקאדות.

רביעי עד שבת: החליפו את המחשבות השליליות שיש לכם במחשבות חיוביות. זה קל יותר ממה שאתם חושבים. עליכם להתמודד עם השינויים המתרחשים ולהתאים את עצמכם. זה לא יהיה נורא כול כך למרות שאתם חוששים. בן משפחה שעזר לכם בעבר מוכן להושיט יד בפעם נוספת, בתנאים מסוימים. הכינו תשובות נחרצות לסוגיות שנויות במחלוקת בנושאים כלכליים. יהיה עליכם לבצע מהלך משמעותי כדי לאחוז סופית בכנפי ההצלחה.

נפש ורוח: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו סיטרין: זו אבן מדהימה אשר טוב לשאתה כקמע המביא בכנפיו שפע של מזל והצלחה, בעיקר בתחומים כספיים ועסקיים. הסיטרין עוזר להתגבר על רגשי נחיתות ודימוי עצמי שלילי.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן לא קל בהתחשב בעובדה שעליכם להיפרד ממישהו שאתם מחבבים. העובדה שהעניין זמני מקלה אך לא פותרת אתכם לחלוטין מן ההרגשה שאתם נשארים לבד. במקביל צפויה לכם נסיעה ארוכה ומתישה אך משמעותית וטובה. דרושות לכם שנות לילה שלוות וארוכות. הקדימו ללכת לישון. צפויות בשורות טובות לצעירים במשפחה.

רביעי עד שבת: אתם מגייסים כוחות פנימיים וחיוניות. עליכם להקפיד לפעול מתוך שיקולי הגיון. אל תתלהבו יותר מידי מחדשות טובות שמגיעות אליכם ממקורות לא מוסכמים. אל תגררו לפעולה הדורשת השקעה כספית. שינוי צפוי בתחום המשפחתי. צפוי שיפור באווירה הביתית עקב שיתוף פעולה של כול הנוגעים בדבר. היקום יעניק לכם חומה של הגנה וביטחון למרות חששותיכם.

נפש ורוח: בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הינשוף: המסר הואמי שרוצה לזכות בכם, חייב לפני הכול לכבוש את האינטלקט שלכם ורק לאחר מכן יוכל להגשים את שאיפותיו.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מוצלח. במהלך ימים אלה יתרחשו מספר דברים מוזרים ולא מוסברים, מה שיוכיח לכם שאף פעם אסור לאבד תקווה. יהיה מי שיציע לכם עזרה והזדמנויות חדשות תפתחנה בפניכם. אין לכם שליטה מוחלטת על מה שקורה סביבכם אבל אתם מרגישים עוצמה פנימית ופתיחה רגשית לקבלת גל של שפע. רבים מכם מתחברים עכשיו עם אור הזרקורים והבמות.

רביעי עד שבת: תיתכן נפילה במצב הרוח בגלל שאתם מסתכלים על עצמכם בעיניים של אחרים. חבל שאתם עושים השוואות מיותרות. שמרו על הייחודיות שלכם. זה בדיוק סוד הקסם. מה שצריך להגיע אליכםיגיע. הזמנה לאירוע מעניין מפתיעה אתכם. אל תתלבטו. עליכם לצאת ולבלות בכול מחיר. צפויה לכם אנרגיה פיסית שמובילה אל בריאות טובה.

נפש ורוח: בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט  עלה בגורלכם קלף ששמו נסיכת המנהרות: הקלף צופה התחדשות בתחום הרומנטי, כמו גם על הצורך להשתחרר מזיכרונות העבר


ראשון עד שלישי: בהשפעת מצב הכוכבים, נראה כי החוש השישי שלכם מתפתח והיכולות המיסטיות שלכם באות לידי ביטוי. אתם פשוט יודעים מה אנשים אחרים חושבים. הדבר מועיל מאוד בתחום העבודה. נראה כי מישהו שסמכתם עליו מאכזב ולעומת זאת אחרים, שנראו לכם פחות מפרגניםדווקא מכבדים ומעריכים את מה שאתם עושים. זה הזמן להיערכות והערכה מחודשים.

רביעי עד שבת: במהלך ימים אלה נראה כי התחושה הפיסית שלכם טובה ונפלאה. זה פרק זמן מצוין לסידור הבית ולפרויקטים גדולים שתכננתם. מצב הרוח שלכם טוב במיוחד ואתם מצליחים להשפיע על אחרים להתגייס ולעזור לכם. במסגרתהתקפת ההיפר אקטיביותשירדה עליכם יתכן שבני הזוג שלכם לא ממש עומדים בקצב. אל תשתמשו בזה כעילה למריבה. זה יהיה צעד לא חכם לחלוטין.

נפש ורוח: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם בשיטת הקריאה במטוטלת, עלה בגורלכם המשפט הבא: זו תקופה בה אין לאגור או לחסוך אלא להפך, יש לנהוג בנדיבות ואפילו בפזרנות מסוימת.


ראשון עד שלישי: צפוי לכם פרק זמן טוב במיוחד. אתם מרגישים סיפוק אישי והגשמה ומוכנים להתמודד באומץ מול כל מצב חדש שייווצר. התרגשות פנימית נותנת לכם עוד יותר כוחות מאשר יש לכם באופן רגיל. בימים אלה תפגשו אנשים מרתקים שישפיעו עליכם. הם טיפוסים אוהבי ידע ובעלי אופקים רחבים. ביום שני צפויה נסיעה חווייתית למקום חדש ומרוחק. למיטה תגיעו מאוחר מאוד, עייפים אך מרוצים.

רביעי עד שבת: צפוי לכם פרק זמן מבולבל במקצת ונראה כי התוכניות המקוריות שלכם משתבשות. יש לכם מחויבות ביתיות שמכבידות עליכם אך באמצעות היצירתיות הבלתי נדלית תמצאו דרך לצאת החוצה למרות העומס, ליהנות ולהתאוורר קצת. אל תתנו לאנרגיות שלילות להשפיע. הפנימו את העובדה שאתם זקוקים להרבה חופש. אז קחו את מה שעושה לכם הכי טוב.

נפש ורוח: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם בשיטת הקריאה במטוטלת, עלה בגורלכם המשפט הבא: בתקופה זו יש לנהוג בטאקט ובדיפלומאטיות ולהימנע מכל צורה שלסגירת חשבונות“.


ראשון עד שלישי: לחוויה מרטיטה שתעברו בימים אלה תהיה משמעות רוחנית. זה ישפיע עליכם מאוד. במקביל, אתם עלולים להגיב בקיצוניות בצורה שאינה אופיינית לכם כלל. לפני שאתם שוברים את הכלים עדיף שתעשו חושבים. שינוי פנימי הקשור לביטחון העצמי שלכם משפיע וחיוני לתהליך שאתם עוברים. הגיע הזמן להוציא ממעמקים את הזיכרונות המעיקים, לאוורר ולשחרר.

רביעי עד שבת: עליכם לגלות קצת יותר אסרטיביות. התחום המשפחתי מעסיק אתכם ואתם מוצאים את עצמכם פגיעים מאוד מול מישהו שמנצל את מעמדו ואת העובדה שקשה לכם לסרב. תחושת חוסר היציבות תיעלם בקרוב, לאחר שתצהירו מה אתם מוכנים לעשות ומהלא. לפחות בזוגיות יש לכם נחת. לא לזלזל במה שיש. דרושה השקעה אינטנסיבית אשר את פירותיה תקטפו בעתיד.

נפש ורוח: בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט  עלה בגורלכם קלף ששמו מלכת הדסקיות:  הקלף מבשר על הצלחות לאלה מכם העוסקים בתחומי עיצוב שונים, כמו גם בעסקי אופנה ותמרוקים.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מוצלח. מצב הרוח מרומם במיוחד. יש לכם הרגשה של חגיגה אמיתית. אחת הסיבות לכך היא שאתם מגשימים משאלת לב שחיכיתם לה זמן רב. השותף שלכם לחוויה הוא אדם אהוב ואתם עומדים לגלות עד כמה באמת איכפת לכם ממנו. המצב בתחום הזוגיות מעולה ואתם מרגישים מחוזרים ואהובים יותר מתמיד.

רביעי עד שבת: נראה כי סדר העדיפות שלכם משתנה. אתם עובדים על עצמכם בכיוון של פיתוח מודעות וגמישות מחשבתית. ההשקעה משתלמת. אל תיגררו למחלוקת, גם אם מאוד חשוב לכם להוכיח שאתם צודקים. המשיכו לפעול בכיוון זה. זה נכון וטוב עבורכם ומסייע לכם להרגיש נפלא עם עצמכם. התגובות מהסביבה לא יאחרו לבוא. זה לא דורש מכם מאמץ עילאי אלא מידה נדיבה של פרגון לסביבה.

נפש ורוח: בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף כלב הערבות: המסר הואבמקום להיבהל מן המלכודות שיריביכם הציבו, השתמשו באיוולתם עלמנת להפילם בפח. שם המשחק הוא תחכום ומניפולטיביות.


ראשון עד שלישי: קשה לכם לקבל את העובדה שלאנשים אחרים יש דעות אחרות ולא כולם צריכים לנהוג בדיוק לפי הסטנדרטים שלכם. ייתכן עימות בעבודה במידה ולא תדעו לסגור את הפה כשצריך. הצורך הכפייתי לשלוט בסביבה מבטא חולשה ולא חוזק. טיפ יעיל לעבודה וגם למשפחה קובע כי מנהיג אמיתי יודע להשיג את מטרותיו ולהפעיל את הסובבים אותו בצורה חכמה.  היו שאפתניים אך גם חכמים המגיעים אל מטרותיהם על אף המכשולים.

רביעי עד שבת: אין טעם לבלות את הימים האלה ברחמים עצמיים, למרות שאתם מרגישים שהכול הולך לכם הפוך. ייתכן כי זה פרק זמן עמוס מידי לטעמכם. אתם עסוקים יותר מידי ומרגישים מותשים. האצלת וחלוקת סמכויות  תעזור מאוד במצב זה, אך בתנאי שכולם ירגישו שהדבר נעשה בצורה הוגנת. אם תצליחו לשנות את הגישה כלפי מה שקורה, תשתפר הרגשתכם ללא היכר.

נפש ורוח: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו טורמלין: הטורמלין מלא וגדוש בחסד ורחמים קוסמיים והוא מטיב במיוחד עם זוגות אוהבים. יופייה המופלא של האבן מנוצל גם על ידי מעצבי תכשיטים.


ראשון עד שלישי: אתם נהנים מתחושת שייכות והקשרים החברתיים והעסקיים מתהדקים. חשוב לכם להיות מקובלים למרות שכלפי חוץ תעשו הכול לשכנע את כולם שכלום לא מזיז לכם. למי שיש חושים חדים יבחין מהר מאוד שאתם בכלל לא אדישים, אבל משחקים אותה. הגיע הזמן לתפוס אומץ, לגלות שגם לכם יש רגשות, אפילו אם זה במחיר של סיכון מסוים. בתוך תוככם אתם רומנטיים, רגישים, אוהבים ומעניקים.

רביעי עד שבת: אלה ימים מאירי פנים. אתם מצליחים להעביר לאחרים תחושה של אהבה והבנה, מה שפותח מעגל של הרמוניה. כאילו כול העולם ניפתח בפניכם. הדבר מורגש במיוחד בחיק המשפחה. אתם מקרינים כלפי חוץ את התחושה הפנימית הטובה שלכם וגורפים מחמאות. עם זאת, כדאי לגלות ערנות ולא לתת אמון מלא בכול מי שאתם פוגשים. קחו פסק זמן כדי לפנק ולהתפנק במחיצת אדם אהוב.

נפש ורוח: בקריאת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו מיזוג:  המסר הואצפויה הצלחה בנושא המכיל שני מרכיבים המנוגדים זה לזה. צפויים קשרים יוצאי דופן עם אדם שבשמו מופיעה האותסמך“.


ראשון עד שלישי: החריצות שלכם מניבה פירות. אתם מצליחים להתקדם בכיוונים הרצויים לכם. בעבודה מעריכים את מה שאתם עושים. יש סיכוי משמעותי לקידום מקצועי. גם בתחום החברתי יש שיפור. אתם ניגשים לעניין כמו אל מבצע צבאי מאורגן ואכן יש תוצאות בשטח. לפנויים שביניכם מומלץ להתחיל כבר עכשיו לתכנן את הפעילות לסוף השבוע. צפויים לכם קטעים עם אנשים שרוצים למצוא אתכם מציאותיים ומפוכחים.

רביעי עד שבת: הגיע הזמן לבטא את האמת הפנימית שלכם. יש מי שמסתיר מכם מידע אשר חיוני עבורכם. אל תלחמו בתחושה הפנימית. נראה כי יש סיבה למה שקורה. הזדמנות לשיחה חשובה תעלה בקרוב ורק אז תוכלו לנסות לברר מה באמת קורה. חשוב להנמיך ציפיות. יש מי שמחפש את חברתכם ולמרות שעל פניוהכול טוב‘- אתם לא מרגישים בנוח. כדאי שתתנו לזה צאנס !

נפש ורוח: בחיזוי העתיד וייעוץ באמצעות תקשור רוחני שהתקיימה לכבודכם, הגיע אליכם מסר בצורת ענף של קטורת: הצורה מסמלת התפתחות רוחנית והארה. הפעם מדובר בנתיב של לב ולא בנתיב של ראש. אינכם זקוקים לאישור מאיש.


ראשון עד שלישי: צפוי לכם פרק זמן זורם ושוצף בכל מה שקשור בסיפוק הצורך בנהנתנות שקפץ עליכם. יש לכם רצון עז לברוח ממסגרות חונקות ואתם עלולים לעשות משהו חריג. הצעה לקחת יום חופשה באמצע השבוע היא בהחלט אופציה שכדאי שתקפצו עליה בשתי ידיים. הצורך שלכם בהרפתקאות יבוא עכשיו לידי ביטוי. צפויה משיכה לתחומים רוחניים.

רביעי עד שבת: תשומת הלב שלכם תקועה בעניינים כספיים. אתם חשיםטעוניםמאוד ונראה לכם בלתי אפשרי לגשר על הפער בין הרצוי למצוי. אתם מרגישים בלחץ המתגבר והתחושה היא שאין לכם בעצם עם מי לחלוק את רגשי התסכול. כדי לצאת מהמצב הלא נעים הזה, כדאי שתתמקדו בטוב שיש לכם. חבל לבזבז זמן ואנרגיות על מה שלא ניתן להשיג. מכר חדש עשוי להתגלות כמשמעותי בחייכם, הרבה מעבר לאשר היה נדמה לכם.

נפש ורוח: בחיזוי העתיד וייעוץ באמצעות תקשור רוחני שהתקיימה לכבודכם, הגיע אליכם מסר בצורת תכשיט: הצורה מסמלת את הצורך שלכם לאהוב ולהיות נאהבים. מצד שני, רחמים עצמיים מובילים אל נתיב ללא מוצא. מקמו את עצמכם בצד המנצח.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?