תחזית אסטרולוגית שבועית 25-31.8.23

ראשון עד שלישי: אתם משתחררים מן הלחץ ומרגישים חופשיים ובעלי יכולת להתמודד טוב יותר עם הבעיות השונות. העומס בעבודה צפוי לרדת והאווירה משתפרת. מאידך, חוסר אמון באנשים סביבכם וחוסר אמונה שהמצב יכול להיות הרבה יותר טוב, חוסמים את הזרימה הטבעית של האנרגיה שאמורה להביא אליכם הצעות חיוביות בשפע. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על טיפוסים מרגיזים שיבואו אליכם בטענות.

רביעי עד שבת: שילוב מעניין בין יופי ואופי מהווה מוקד משיכה עבורכם. באמת הגיע הזמן לשחרר את העבר ולהתחיל ברגל ימין קשרים חדשים שאינם בהכרח רומנטיים, לפחות בתחילתם. עבורכם זה עניין רציני לחלוטין. חשוב לעשות רושם ראשוני טוב. אחרי שתגרדו קצת את השכבות העליונות‘, תוכלו למצוא תשובה אמיתית. בגלל הדמיון המפותח שלכם חשוב להקפיד להישאר מחוברים למציאות.


ראשון עד שלישי: בסך הכול אתם רוצים לזכות בהכרה של הסובבים אתכם ולקבל כמה מילים טובות. זה לא ממש מתאפשר עתה כי איכשהו יש לכם אתהכישרוןלעלות לאחרים על העצבים. גלו התחשבות בזולת בצורה קצת יותר פעילה. התרחקו ממניפולציות ומרכילות. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על הצלחה בתחומים יצירתיים. מקדו את תשומתליבכם באפשרויות הצפונות בתוך המכשולים וזכרו כי בכל רע הכרחי טמון זרע גדול של הטוב והאור.

רביעי עד שבת: דברי השכנוע שלכם לא נופלים על אוזניים אטומות. יש לכם קרקע פורייה לפעול. תהיו מספיק רגישים על מנת לשמוע את הנאמר וגם להגיב בעיתוי הנכון. חשוב להעלות למודעות את מה שמציק לכם. התפכחות מהירה מפנטזיות בלתי אפשריות להגשמהתחסוך לכול המעורבים כאב לב מיותרפשוט חבל על הזמן, זהו משאב יקר שאין לזלזל בו. אל תניחו לבעלי אנרגיות שלילות להפריע בהשגת מטרותיכם או בהגשמה העצמית שלכם.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן נעים ללא אירועים דרסטיים. אתם נהנים מן המצב כיוון ששינויים זה לא ממש בקטע שלכם. המצב בתחום הקריירה טוב וכל הפעולות שאתם עושים עוזרות לעליה בהיקף הפעילות ובפרסום המוניטין שלכם. המשיכו באותו כיוון. בתחום הרומנטי כדאי לפתוח עיניים ולגלות ערנות. צפויה אנרגיה קוסמית המבשרת על שמחה גדולה בחוג המשפחה.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים קצת תקועים ומחליטים לקחת את עצמכם בידיים. הכישרון שלכם (לעיתים) רק מסבך לכם את החיים. תסתכלו על מה שקורה סביבכם באופן פשטני ובלי חשדנות מיותרת. רק כך תוכלו להחליט מה נכון לכם לעשות באופן ענייני. תפעלו בשיא הרצינות ותקדישו מספיק זמן לכול משימה. זאת הדרך להצלחה. כל צעד שאתם עושים במישור החומרי והמעשי, צריך להיות מאוזן עלידי צעד נוסף במישור הרוחני והמיסטי.


ראשון עד שלישי: האם אתם עומדים לבצע רכישה גדולה ? בדקו טוב טוב עוד לפני שאתם חותמים. אתם  נוטים להאמין יותר מידי לאנשים ולפעמים העובדה הזאת גורמת להם לוויתור על יחס הוגן כלפיכם. הפעילו שיקול דעת ואסרטיביות. יש הבדל ברור בין להיות לא נעימים ובין לומר ולדרוש את המגיע לכם. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על פופולאריות רבה. מומלצת לכם פעילות חברתית, קהילתית ואפילו פוליטית. המזל הטוב יגיע כתוצאה משיתוף פעולה ביניכם לבין הסובבים אתכם.

רביעי עד שבת: חשוב לכם מה חושבים עליכם אנשים אחרים. עובדה זאת גורמת לכם לעיתים לנהוג בנאיביות. הימנעו מהוצאות כספיות לא הכרחיות שנועדו רק לשדר לסביבה שהכול אצלכם בסדר. התגברו על התסכולים שלכם באמצעות פעילות ספורטיבית. התנהגות ספונטאנית לא פועלת לטובתכםמותר לכם לומר לא. אל תנסו לקצר תהליכים. זה פשוט לא עובד. זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות, תקדם את מטרותיכם.


ראשון עד שלישי: סוף סוף אתם מצליחים להיצמד לתחושת סיפוק ואפילו מעזים להצהיר שאתם מאושרים. הסוד הוא להיות בכאן ועכשיו“. בלי לחשוב יותר מדי על העבר אלא להיצמד לאירועים המתרחשים בהווה וגורמים לכם נחת רוח. בזוגיותפריחה. בעבודההמצב טוב אם כי בקרוב יהיה עליכם לשקול ברצינות אפשרות של שינוי. צפויה אנרגיה קוסמית המזהירה מפני אויבים נסתרים.

רביעי עד שבת: מה שמעסיק אתכם עתה הן זוגיות ואהבהלא שחסר נושאים חשובים שעומדים על הפרק. יש לכם לא מעט ספקות לגבי אנשים המצהירים שוב ושוב על דאגה כנה אולם לא שוכחים לבקש בקשות מוזרות שאינן עולות בקנה אחד עם ההצהרות הבומבסטיות. במהלך ימים אלה תהיה לכם הזדמנות לברר דבר או שניים, להשתמש במידע מוקדם ולהעמיד את מי שצריךעל מקומו.


ראשון עד שלישי: בדרך כלל אתם חיים באיזון אבל בימים אלה, משום מה, נכנסת בכםרוח לחימה‘. אתם מפעילים לחצים על אנשים הקרובים לכם. הניסיון בשליטה ובחלוקת הוראות לכל הכיוונים לא מצליח וגורם לעימותים. תרדו מהעץ הגבוה עליו טיפסתם. עשו ניסיון אמיתי לתקשורת בגובה העיניים גם בעבודה וגם בבית. חוש הומור והיכולת לצחוק על אודות עצמכם, עשויים לחלץ אתכם מכל מכשול ופגע. נסו זאת בפעם הבאה שאתם משוחחים עם המושכים בחוטים.

רביעי עד שבת: אתם נהנים ממצב רוח טוב, בעקבות תחושה פנימית של התחדשות. קיבלתם החלטות חשובות מה שעוזר לכם להירגע. מה שהיהנגמר ואתם יכולים לסמןויולהתקדם הלאה. כאן ועכשיוזה הזמן להתחיל בדרך חדשה. עד כה התפשרתם יותר מידי. אל תעשו הנחות לאף אחד, גם לא לעצמכם! הגיע הזמן לשינוי ואתם ממש בשלים! בילוי ביתי לא מתאים לכם. יותר טוב לכם לצאת ולתפוס ראשעם חברים. גם לכם מותר לפרוק עול ולהרגיש כמו ילדים קטנים.


ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שאתם מהווים אטרקציה במקום העבודה. הכוח שניתן לכם עלול להפוך לחיסרון. חשוב שתבהירו את עמדתכם בנוגע למה שקורה בשטח. פרויקט חדש בדרך. ההנחתות שלכם על הסובבים אתכם גורמות לתחושת תסכול. זה פרק זמן מתאים לשיחות נפש ובירור עמדת המעורבים. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על נסיעה ממושכת. נראה כי רצינות וכובד ראש, לא ממש הועילו להשגת מטרותיכם או שיפרו את איכות חייכם.

רביעי עד שבת: אתם הרבה בבית ושמים לב שחסר לכם להיות בחוץ. תלמדו ליהנות מהאווירה הנעימה בבית על ידי סידור חדש ושונה. יש לכם הזדמנות לעשות שינוי בעצמכם ולהתאהב מחדש, בבית שלכם. זה המקום בו אתם מבלים כול כך הרבה, אז למה לא? יוזמה ליציאה לבילויים בערבים, תמתן את בולמוס העשייה שתקף אתכם. מילת המפתח היא איזון. כדאי שתשקלו תחביב המשלב יצירתיות עם עבודתכפיים. אם כך תעשו, תצליחו לבטל חלק גדול מחרדותיכם.


ראשון עד שלישי: אתם צפויים לפרק זמן נהדר. מזמן לא היה לכם קטע כל כך מוצלח. אתם מרגישים על גג העולם והעולם מחייך אליכם בחזרה. צפויה יציאה לבילוי משפחתי צנוע שיתפתח ויהיה מוצלח במיוחד. בקריירה תקבלו הצעה מעניינת. קחו את הזמן לשקול את כדאיות העניין. בתחום החברתי חל שיפור. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על הצורך לפעול עכשיו מבלי לדחות למחר.

רביעי עד שבת: הוצאה גדולה ולא מתוכננתתופסת אתכםלא מוכנים. סידור זמני הופך למשהו קבוע ואתם לא בטוחים מה עמדתכם בנושא. כנראה שיש משהו שמפריע לכם. כוחות הפועלים מתחת לפני השטח הם לעיתים בעלי משמעות גדולה יותר ממה שנוח לנו להודות. אז לא מתאים לכם הקצב? שיחה כנה בה תיקחו עליכם את מלוא אחריות, תעזור לכם לצאת מהפלונטר בעיתוי הנכון בלי לגרום נזק לאחרים.


ראשון עד שלישי: אתם נוטים לגלוש לעולם הפנטזיה ולחשוב שתצליחו למרות כל הסיכויים. צפויים להיווצר מצבים שיוכיחו לכם שהמצב לא ממש משביע רצון ויש צורך דחוף לנקוט בכמה שינויים. אל תדחו לעתיד את מה שניתן לעשות בהווה. מתגלגלת אנרגיה קוסמית המצביעה ללא היסוס על אנשים מסוימים המקנאים בכם. הגיע הזמן שתסלחו לעצמכם. נראה כי הרהורי חרטה רק מעכירים את איכות חייכם.

רביעי עד שבת: שיחות טלפון שמגיעות אחרי המתנה ארוכה, מבשרות על התחלה חדשה. זורמות אליכם הצעות מפתיעות אשר מקשות עליכם להחליט מה הדבר המועדף. גם אפשרויות חדשות בתחום החברתי יסייעו לכם לפתח תחום חדש בחייכם. אתם מרגישים צורך לצאת ולחגוג אל תהססו, דווקא עכשיו תמצאו מקורות חדשים ליהנות מהם. הריצה האינסופית אחרי הנאות תגיע למבוי סתום! טיפ: הכול במידה.


ראשון עד שלישי: ייתכן כי אנשים כלשהם שאתם רואים בהם את ידידיכם, אינם כה נפלאים כפי שנדמה ואילו אלה הנחשבים ליריביכםעשויים להתגלות כמי שמסוגלים לעזור לכם. למרות הקושי תצליחו לישר קו ולהסתדר. אין טעם לחשוש ולדאוג. המזל מאיר לכם פנים. גם בכיוון הרומנטי צפויים שינויים חיוביים צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על התגשמות משאלות.

רביעי עד שבת: פיוס היסטורי עם אדם מהעבר הרחוק, מעלה את רמת האופטימיות. ההצלחות בשטח גם הן תורמות להרגשה הטובה. אתם שופעי רגש אבל מוטב שתלמדו להסתיר את מה שקורה לכם בפנים, לפחות במידה מסוימת. נתבו את עצמכם באיפוק הראוי והימנעו מסצנות פומביות. בעיני הזולת זה מתפרש כחולשה. זה הזמן לפתות את יריביכם בשיטות מתוחכמות, על מנת שיפסעו הישר אל המלכודת שאתם טומנים להם. אל תהיו כה גלויים ושקופים.


ראשון עד שלישי: ייתכן כי אתם מרגישים עייפות מסוימת. הכול נראה כאילו יוצא משליטה וכאילו כולם כועסים עליכם. תוקפנות שמגיעה אליכם מבחוץ משקפת את רגשות הכעס שאתם מנסים לרסן מבפנים. נסו להתגבר על התסכולים ולבדוק אפשרויות לפעולה במקום להרגיש כמו קורבן. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על מזל ועל נסיעה משתלמת. אתם בראש טוב עם אדם שהשהייה בחברתו מרגיעה אתכם. ראו בזה אות וסימן לכיוון בו עליכם להשקיע.

רביעי עד שבת: לוח הזמנים שלכם נראה כמורומן רומנטישנכתב לפני שנים. כך לפחות אתם מפרשים את מה שקורה לכם. נסו לא להיסחף יותר מידי לתוךסרטיםוודאו שהצד השני מרגיש כמוכם. לעיתים, ‘הפרה רוצה להניק יותר, יותר מאשר העגל רוצה לינוק‘. הכמיהה שלכם לקשר הופכת כול הרפתקה למשהו שהוא מעבר. נסו להתבונן על חייכם מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית. לאחר מכן יישמו על עצמכם את העצות שהייתם מעניקים לאחרים אילו היו במצבכם.


ראשון עד שלישי: השעה כשרה לאהבה. קחו יוזמה והשתמשו בכושר היצירתיות שלכם להגשמת השאיפות. תחושה של עשייה ועוצמה פנימית באה לידי ביטוי. משוב חיובי מתקבל מאנשים סביבכם, בין אם מדובר בתחום האישי ובין אם בתחום הקריירה. היו קשובים לבני משפחה ולחברים שזקוקים לכם. מישהו יפתיע אתכם עם מתנה. יחד עם כל אלה, מתגלגלת אנרגיה קוסמית הרומזת על מכשולים שצריך להתגבר עליהם.

רביעי עד שבת: אתם ניצבים בפני מצב הדורש מכם היערכות מחודשת, כך שאתם לא ממש רוצים לראות אף אחד וטוב לכם להיות קצת לבד. אל תהיו כול כך מופתעים, זאת תופעה ברוכה שאינה צריכה להימשך לאורך זמן, אך נועדה לתת לכם שהות להתאושש. זה בהחלט מובן בנסיבות הקיימות. אתם מסוגלים לקבוע מהי המידה המתאימה. זכרו את היתרונות שהסביבה נותנת לכם ואל תשכחו את מי שעומד לצידכם.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?