שבעת פלאי עולם ביום קייטנה ב”אוהלו”

מכללת “אוהלו” בקצרין קיימה יום כיף לילדי העובדים, במטרה לעזור להורים העובדים באוגוסט ולהעסיק את הילדים בפעילויות מהנות ולימודיות כאחד. הילדים למדו על שבעת פלאי העולם ולאחר-מכן השתתפו במשחק “חפש את המטמון” ברחבי המכללה


חודש אוגוסט ידוע כחודש בעייתי להורים. הקייטנות הסתיימו, ומקומות העבודה מתמלאים בכל בוקר גם בילדים. המכללה האקדמית לחינוך “אוהלו” בקצרין החליטה לעזור להורים העובדים, וביום רביעי, קיימה יום כיף לילדי העובדים, במהלכו הסטודנטים שלומדים קורסי קיץ ערכו התנסות מעשית והפיקו יום קייטנה חווייתי בשילוב בילוי חשיבתי אתגרי.
הסטודנטים משנה א’ הפעילו כ-41 ילדים, ודאגו לכל הפרטים הקטנים במהלך היום. הבוקר נפתח ב”מתחם העתיד” במשחק היכרות בין הסטודנטים לילדים, ונמשך בארוחת הקייטנות הקלאסית “שוקו ולחמניה”. לאחר מכן, ההורים עזבו והילדים חולקו ל-7 קבוצות ועברו בין תחנות שעסקו בפלאי עולם דוגמת הפירמידות וים המלח, בהן הסטודנטים המחישו לילדים בעזרת דגמים שבנו מדוע מדובר בפלא. בהמשך היום נערך משחק “חפש את המטמון” ברחבי המכללה, הילדים התרוצצו בקפטריה, בספריה ובמקומות נוספים שבדרך כלל נסתרים מעיניהם בסביבת העבודה של הוריהם. בסיום היום, נערך מפגש מסכם של הסטודנטים עם הילדים וההורים העובדים, הילדים הראו להוריהם תמונות וסיפרו על מגוון החוויות שעברו במהלך היום, כיצד פיצחו את החידות וכיצד התגברו על כל משימות החשיבה. לסיום כל ילד קיבל מדליה על השתתפותו ועל תרומתו להצלחת המשימות החווייתיות.
תגובות הילדים וההורים היו נלהבות והם מחכים כמובן, לפעילויות דומות שיתקיימו גם בשנה הבאה.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?