סבתא רחל בת 90 ותורמת לארון המתנות מעשי ידיה

רחל טואר, חוגגת יומולדת 90. לכבוד יום הולדתה, הגיעה סבתא רחל למחלקת הילדים, במרכז הרפואי “פדה-פוריה” ותרמה לארון המתנות ארגז של כדורים, בעלי חיים ובובות ססגוניות, הכול מעשה ידיה


רחל טואר, או בכינוייה המוכר, סבתא רחל, חוגגת יום הולדת 90. לכבוד יום הולדתה, הגיעה סבתא רחל למחלקת הילדים במרכז הרפואי “פדה-פוריה” והביאה עמה ארגז עמוס במתנות עבור הילדים. זו השנה השנייה שרחל מביאה מתנות לארון המתנות. את הבובות והחיות מלבד ומצמר היא מכינה במו ידיה ובכישרון רב.

רחל, אחות במקצועה, עברה לפוריה עלית לפני כחמש שנים, כדי לגור עם בנה. במשך שנים, עבדה כאחות בבי”ס היסודי “ביאליק”, בתל אביב. לדבריה, החליטה לבחור במקצוע זה לאחר היכרות קרובה עם שתי אחיותיו של ד”ר ברוך פדה (שהיה מנהל בית החולים בשנים 1974-1976).

רחל: “דוקטור פדה היה בשבילי כמו משפחה ושתי אחיותיו היו אחיות במקצוען. היה לי קשר קרוב מאוד עם דבורה אחותו, שהייתה מודל עבורי, רציתי להיות כמוה”.

סבתא רחל הגיעה למחלקת הילדים יחד עם שתי חברותיה הטובות, חוה ישכיל, מתנדבת במחלקה הקרדיולוגית וחנה קמינסקי, מתנדבת במשרדי קבלת חולים בביה”ח.
חוה סיפרה: “אנחנו קונות לה צמר, כדי שהיא תוכל להכין עוד בובות מקסימות. אנשים לא מבינים איזה סיפוק עצום יש בנתינה הזו”.

לכבוד יום הולדתה ה-90, סבתא רחל מאחלת לכל הילדים רק בריאות. אם תרצו לדעת מהו המרשם שלה לחיים ארוכים  – “אני מאחלת שתדאגו לפנסיה שלכם כבר עכשיו. חשוב לפתח תחביבים, להתנדב… אפשר לאכול הכול, אבל מכל דבר קצת. כשאומרים עדנה לעת זקנה, אני אומרת שזה תלוי באופי ובאיכות החיים”.

סבתא רחל שמחה מאוד לשמוע מהאחות האחראית, גלית דוד, שהמתנות שהיא יוצרת מאוד אהובות על ידי הפעוטות ובמיוחד הכדורים הצבעוניים, שבתוכם היא תופרת פעמון.

“אני שמחה מאוד ליצור עבור הילדים. זה נותן לי סיפוק רב והנאה ואני נהנית לשמח את הילדים שמגיעים לכאן”.

 

 

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?