משנכנס אדר ב”שורשים”

ביום ראשון הסתיים חודש אדר א’, לכן התחלנו למעשה לחגוג כבר בל’ באדר א’ בביה”ס “שורשים”. משנכנס אדר מרבין בשמחה ובתיפוף

נפגשנו באולם הספורט לתפילת הלל, בהובלת רב ביה”ס ותלמידים שהצטרפו אליו להובלה. המשכנו בריקודים משותפים ושמחים לכבוד ראש החודש השמח בשנה. 

לאחר מכן, המשכנו אל אמפי ביה”ס ובו הונחו דליים הפוכים שרק חיכו שיתופפו עליהם. פעילות התיפוף הייתה של חברת “מתופפים”, בהובלתו של עמירם. עמירם הגיע אלינו ממושב בני נצרים שבעוטף עזה והביא עמו אנרגיות ושמחה שסחפו את הקהל. פעילות התיפוף ההמוני הייתה חווייתית ומגבשת ושילבה מיומנויות חשובות של קשר עין, האזנה וביצוע הוראות. כמו כן, הפעילות חיזקה ערכים של גיבוש ואחדות באווירת חודש אדר וחג הפורים. בתחילת היום, מנהל ביה”ס, יוֹני, ציין בדבריו את אופיו של חודש אדר:  

“ככה נראה חודש אדר – גזרות וכאב, עם תקווה ואמונה. המן הרשע גזר גזרה, חורבן על עם ישראל, ו’נהפוך הוא’ – ימי האבל הפכו לימי שמחה…”.

בשמחת התופים ובחדוות התיפוף, ובהמשך לדבריו של יוני… בפתיחת היום, השבוע, החודש הזה, יש משהו כה שונה בשנה זו. מצוותנו לשמוח בפורים ובה בעת לחבק את הכואבים שנמצאים בינינו. לשמור על התקווה, גם אם לעתים היא מתקשה להתקיים בימים אלו ולהיות ראויים לשמחת החיים שציוו לנו גיבורי העל של עם ישראל.

חודש אדר שמח מצוות “שורשים”

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?