מקול הלב

אפריל לבאן, ממבוא חמה, יוצאת במופע ובעזרת הסיפור האישי שלה, מגיעה אל העוצמה שמצאה בתוכה ונמצאת בתוך כל אחד ואחת. משחררת את הזעקה


אפריל לבאן, בת 44,עברה לגור במבוא חמה לפני 14 שנה. היא אימא לארבעה ילדים קסומים: הבכורה, עמית בת 14, תומר – 12, איתי – 9 ואלי הקטנה, בת 7. אפריל היא מטפלת הילינג, זמרת ושחקנית, שיוצאת במופע מרגש ובו חופש לזעקה שלה.

ספרי קצת על עצמך

“נולדתי בשם אורנה לוינשטיין. בגיל 17, ההורים שלי ראו שאני כבר ממש ‘לא בסדר’ ולקחו אותי לאיזו מתקשרת, שאמרה שאם אשנה את השם, הכול יירגע ואחזור להיות ‘נורמלית’. השם ‘אפריל’ נשמע כמו שם שיהפוך אותי לנערה שסוף סוף מישהו יראה. היום, אני יודעת שזה היה הרגע בו קברתי את אורנה עמוק עמוק בתוכי, שלא אזכור את קיומה לעולם.

“התגרשתי לפני חמש שנים, מגבר נפלא בשם אילן, שנתן לי בפעם הראשונה בית ומשפחה. הוא נתן ונתן ואני חייתי בתוך בית קברות נסתר ומוסתר, שהלך ונבקע וביקע אותי ובסופו של דבר, גם את הבית והמשפחה. לפני תשע שנים, החלו להופיע שברי זיכרונות של התעללות מינית שעברתי כילדה. הכול סגר עלי. מתוך כאב כבד, שביקע אט אט את מסך ההדחקה, הקול שלי היה העוגן שהונח לרגליי. גיליתי שכשאני שרה, אני מתחברת למשהו גדול ממני שנע בתוכי, דרכי וסביבי.

“עם הגירושין, והתחושה שאיבדתי כל חלקה בטוחה, בעצם יצאתי למסע לגילוי של מה שנמצא בתוך הדבר הזה, שקראתי לו בגיל 17 ‘אפריל’. הדבר הזה, שהיה עצוב, מפוחד ובורח”.

“בגיל 20, החלו זרמים חזקים זורמים מכפות הידיים שלי והראש וחוויות רוחניות החלו אופפות אותי. כשהעזתי להניח ידיים על חברים שהתלוננו על כאב, הוא פשוט היה חולף. השמועה החלה להתפשט והגיעו עוד ועוד לבקש ממני הילינג” 

במה את מתעסקת היום?

“בגיל 20, החלו זרמים חזקים זורמים מכפות הידיים שלי והראש וחוויות רוחניות החלו אופפות אותי. כשהעזתי להניח ידיים על חברים שהתלוננו על כאב, הוא פשוט היה חולף. השמועה החלה להתפשט והגיעו עוד ועוד לבקש ממני הילינג. במהלך השנים, העזתי לתת לעצמי להיפתח להילינג.

“מדי פעם, הייתי נבהלת ומפסיקה. לפני כמה שנים, העזתי להיפתח עוד ועוד לעולמות הרוח ובמקביל, שיחקתי בכמה הצגות נפלאות. הגיע רגע שהמשחק איבד עניין והקשר לעולם הרוח וטיפולי ההילינג הפכו לדבר היחיד שרציתי. היום, אני עושה טיפולי הילינג וחווה נסים מופלאים בכל פעם מחדש.

“לפני כמה חודשים, מישהו קרא לי לאגד את כל השלושה יחד. טיפולי הילנג, שירה ומשחק ונולד מופע שקראתי לו ‘מקול הלב'”.

מדוע בחרת להופיע ומהי המטרה?

“זהו מופע עוצמתי מאוד, המביא לריפוי עמוק. במופע אני שרה ומקריאה טקסטים שכתבתי מתוך סיפורי האישי. הטקסטים נכנסים למעמקים, מטלטלים ופותחים דלתות שסגרנו מזמן והשירה פותחת פתח לאלוהות ומרפאה את שקפא בזמן.

“המופע פותח את הלב ומזכיר לנו שמותר ובטוח להרגיש ולהראות את עצמנו, שכל מה שדחינו אהוב ומחובק כאן וכמה אנחנו עוצמתיים בהסכמה שלנו להרגיש. אני עוברת בעזרת הסיפור האישי שלי והיציאה מהסורגים אל העוצמה שמצאתי בתוכי ונמצאת בתוך כל אחד ואחת.

“אחרי שנים שחייתי בהסתרה, הדחקה והשתקה עצמית, היום, אני כאן כדי להראות אותי – גלויה, קיימת ופותחת את הפה לרווחה ומתוכו נשמעת זעקה של ילדה, נערה וכיום, האישה שאני. זוהי זעקה שחיה בכולנו. דרך הרשות שאני נותנת לה, לנשום ולחיות, היא מתעוררת לחיים גם אצל הקהל ואני קוראת לה ומראה לה את הדלת – סוף סוף מותר לזעקה לחיות”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?