טקס הוקרה למרפאות מובילות בשירות נערך במחוז צפון בכללית 

במעמד הנהלת מחוז צפון ב”כללית”, בניהולו של ד”ר מרדכי דיין, הוענקו פרסי הצטיינות למרפאות התיישבות אשר הובילו בשירות, בסיכום נתוני שנת 2023

הנהלת מחוז צפון ב”כללית”, בניהולו של ד”ר מרדכי דיין, העניקה פרסי הצטיינות למרפאות התיישבות אשר הובילו בשירות, בסיכום נתוני שנת 2023. בין המרפאות הזוכות: ירדנה – בית יוסף, היוגב, שדה יעקב, הגושרים, עמיעד, כפר הנשיא, אלון הגליל, כפר החורש ושמשית.

מנהלת השירות במחוז, סגולה כהן: “‘כללית’ חרטה על דגלה את נושא השירות ואנו, במחוז צפון, עוסקים בחוויית המטופל משום שחוויית מטופל טובה הנה מרכיב במקצועיות של המטפל וחלק מטיפול רפואי איכותי.  

“המחוז שלנו הוא מודל למובילות ולמצוינות. לאורך כל השנה אנו מלווים את הצוותים במרפאות בתהליכי שירות מגוונים ומותאמים. אנו פוגשים עובדים מקצועיים ומסורים שיוזמים ושואפים לחזק ולהטמיע את תחום חווית המטופל בתוך השגרות הקליניות ובתהליכי הליבה  ובעיקר, להמשיך להוביל רפואה אנושית מצוינת, בכל עת ובכל מקום”.

מנהלת הסיעוד במחוז, ברוריה ריקון: “ההצטיינות של הצוותים במרפאות מתבטאת בתחומים רבים ומגוונים הנוגעים לאיכות הטיפול, לשירות ולניהול. העשייה היום-יומית, המקצועיות והמסירות, הגישה השירותית והאנושית, הנתינה מעל ומעבר למען המטופלים של הצוותים מהווים מודל לחתירה מתמדת למצוינות”. 

“לאורך כל הדרך, אחד הדברים שעומדים לנגד עינינו הוא הצורך לספק למטופלים שלנו רפואה איכותית וזמינה, בקרבת מקום מגוריהם. אני מודה לעובדים על המסירות למטופלים, על המקצועיות, על הגישה השירותית והאנושית ועל עבודת הצוות שהביאה אותם להיות מצטיינים”, סיכם ד”ר דיין.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?