חזקים ביחד

המרכז “חזקים ביחד” של האגודה למלחמה בסרטן, יפתח גם במתנ”ס הקהילתי בקצרין. המרכז מציע קבוצות תמיכה לחולים ומשפחותיהם, הרצאות, מפגשים, סדנאות ועוד. סניף האגודה למלחמה בסרטן בגולן מפעיל מרכז “חזקים ביחד” בחיספין ובאוקטובר יפתח המרכז בקצרין


שלום לכם אנשים יקרים,

ברצוננו לבשר לכם כי בימים אלה ממש, ייפתח בקצרין המרכז “חזקים ביחד”, של האגודה למלחמה בסרטן, במתנ”ס הקהילתי בקצרין. מרכז הפעילות “חזקים ביחד” מיועד לחולים, מחלימים ובני משפחותיהם. במרכז מוצע מגוון קבוצות תמיכה, שמונחות על ידי אנשי מקצוע מנוסים מתחום הפסיכולוגיה, מתקיימות הרצאות, נערכים מפגשים, ייעוץ משפחתי, סדנאות מתחומי האומנות ופעילות גופנית כגון יוגה, פלדנקרייז, תזונה ועוד.

האגודה למלחמה בסרטן בישראל (ע”ר) נוסדה בשנת 1952, במטרה להקטין את התחלואה והתמותה ממחלת הסרטן ולשפר את איכות חיי החולים. האגודה הנה מוסד ללא כוונות רווח ופועלת הודות לתרומות הציבור וללא כל מימון מתקציב ממשלתי. עובדה זו מאפשרת מתן סיוע ללא מעורבות של שיקולים זרים, על ידי ועדות מקצועיות, שחברים בהן בהתנדבות נציגים ממיטב אנשי הרפואה והמחקר ברחבי הארץ. הפרויקטים שנתמכים נבחנים בקפידה, לאחר שיקול דעת מקצועי וענייני, לטובת הנושא ברמה הלאומית.

לאגודה ועד מנהל מצומצם, המורכב מאנשי ציבור, רפואה, מחקר וחבר נאמנים. באגודה פעילים כ- 3,500 מתנדבים הפועלים ב-70 סניפיה ברחבי הארץ. המתנדבים עוסקים במגוון פעילויות בתחומי הרווחה למען חולי הסרטן ובתחומי ההסברה השונים, במטרה להביא להעלאת המודעות למחלות הסרטן, לדרכי מניעתן ולחשיבות הגילוי המוקדם.

במהלך השנה האחרונה, פעל המרכז “חזקים ביחד” במתנ”ס חיספין ומתוך הצורך שעלה, נבחרו סדנאות ליוגה נשית ותרפיה באומנות.

משרד הסניף של ה”אגודה למלחמה בסרטן” בקצרין, נמצא במחלקה לשירותים חברתיים ומטרתו לקיים קשר עם המשפחות הזקוקות לליווי ולספק להן את כל המידע הנדרש ותמיכה.

בחודש ספטמבר הסתיים קורס הכשרה למתנדבים של האגודה למלחמה בסרטן ממרחבי הגולן.

במהלך ההכשרה, עסקו המתנדבים בנושאים כמו זכויות החולים אל מול הממסד, תפקידי המתנדבים בליווי משפחות, הסברה, חשיבות ההקשבה וסגנונות תקשורת שונים. בהכשרה, נלמדו עוד נושאים שבכללותם הכינו את המתנדבים לפעילות בשטח.

כמו כן, השתתפו המתנדבים ב”ימי בריאות” שהפעילו המועצות. הם התייצבו בעמדות הייעוץ וההסברה של האגודה למלחמה בסרטן, חילקו למשתתפים חומרי הסברה העוסקים במניעה וגילוי מוקדם של מחלת הסרטן ומדבקות של “חכם בשמש”.

ב-23 באוקטובר, יתקיים המבצע הארצי של האגודה למלחמה בסרטן – “הקש בדלת”, הפועל שנים רבות ומטרתו לאסוף תרומות שיסייעו בפעילויות השונות.

האגודה מחפשת מתנדבים להסעות של חולים. נא לפנות אל מיכל נאור. אנחנו פונים לחולים ומחלימים להצטרף למרכזי הפעילות. לתיאום פגישה: מיכל נאור – פלאפון: 050-5341738

מייל: michaln@megolan.org.il.

שנהיה בריאים,

סניף האגודה למלחמה בסרטן בגולן והמתנדבים

 

חכם בשמש

 

המלצה לכללי התנהגות ביציאה מהבית :

חיפוש מקומות מוצלים,

חבישת כובע רחב שוליים,

הרכבת משקפים מגנים ממסנני מפני קרינת השמש (u v – קרינה אוּלְטְרָה סגול),

ביגוד מלא עם פתחי אוורור לגוף,

שעות בטוחות בהן יש פחות קרינה.

יש למרוח מקדם הגנה. השעות המסוכנות ביותר לשהייה בחוץ הן בין השעות 10:00- 16:00,

וחשוב לשתות מספיק.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?