זמן אלול

קולות החופש הגדול מתחלפים אט אט בצלילים של חודש אלול. הספקנו לחטוף אקורד סיום עםטיפקסועכשיו, הזמן להתעורר על עצמנו, להגיש חשבון. לעשות חשבון


חודש אוגוסט כבר מאחורינו והימים האחרונים שלו היו חמים באופן מוגזם. כל פעם שיצאתי ממקום ממוזג החוצה, יצאה מתוכי איזו קריאת מצוקה שלכמה חם ליעם בקשה לימים נעימים יותר.

בערב חם אחד, השבוע, הייתה בקצרין הופעה של להקתטיפקסוקובי אוז. ראיתי את הפרסום, מזל שאני לא מפספסת אף עמוד בשישי בגולן“, וחשבתי שאולי נלך, כי אני אוהבת את השירים שלו ואת הקצב השמח שלהם וכבר היינו  בכמה הופעות ותמיד היה כיף

אבל איכשהו, ביום של ההופעה, היה חם מדי ומצב הרוח שלי לא היה בשיאו והתחשק לי רק להירדם מול הטלוויזיה. האיש חזר מהעבודה עייף וכששמע כדרך אגב שיש הופעה שלטיפקס“, הופתע שלא הצעתי ללכת.

יש לך מופע חינם של קובי אוז ואת מוותרת?”, הוא שאל, “מי מוותר על כרטיסים חינם להופעה שהוא אוהב? יאללה, הולכים“, הוא קבע בשבילי. תוך כמה דקות, יצאנו להופעה וכשהגענו, תוך רגע מצב הרוח שלי השתפר. התמסרתי כולי להופעה, רקדנו, הרמנו ידיים עשינו כפיים ונהנו. תוך כדי שאני נהנית מההופעה, חשבתי לעצמי שמוזיקה טובה תמיד עושה  פלאים בנפש שלנו ואיזה מזל שהאיש הוציא אותי להופעה ולא נתן לי לשקוע ולהירדם.

לפעמים, אנחנו צריכים מישהו שיזכיר לנו לראות את ההזדמנויות שמחכות לנו וליהנות ממה שהחיים מעניקים. יש מופע חינמי, למה לוותר עליו? זו בחירה שלנו איך להעביר את חיינו. אנחנו יכולים להחליט להירדם מול עוד סדרה בטלוויזיה, במצב רוח מלנכולי, או לצאת ליהנות ולאסוף חוויות ורגעים משמחים שממלאים את הגוף באנרגיות טובות וכוחות

קריאה להתעורר

האמת היא שבחופש הזה יצא לנו להיות בהרבה מופעים מוזיקליים שמאוד נהנינו מהם ועשו לנו שמח בלב. עכשיו, קולות החופש הגדול מתחלפים אט אט בצלילים של חודש אלול, האוויר והאווירה מסביב כבר מתחילים להתמלא בקולות השופר, בניגונים ופיוטים של סליחות. אני מרגישה שהסיפור הזה של המופע של קובי אוז היה מין קריאה עבורי להתעורר. פתאום, שמעתי בדמיוני את קול החזן שר את הפיוטבן אדם מה לך נרדם קום…”.

זמן אלול הוא זמן טוב להתעוררות אל עצמנו, אל מה שחשוב בחיים. לעשות יותר, לא לשקוע. זה חודש של הכנה טובה לשנה החדשה. זמן לתיקון ולסליחה, אבל גם למחשבות על החיים, על מה שהיה בשנה החולפת ומה שאנחנו מייחלים שיהיה לנו בשנה הקרובה. זמן לבדוק את עצמנו, לחשב מסלול מחדש, אם צריך. לשים לב לקולות שיוצאים מתוכנו ולקולות שבחוץ, להתמלא מקולות הזמר וגם לשים לב לקולות השופר שקוראים לנו להתעורר .

ספטמבר כבר כאן ושנת הלימודים התחילה, (אני מקווה, בעת כתיבת הטור). מאחלת לילדינו שנת לימודים מוצלחת שיזכרו שכיף להתחיל מחדש. כל שנה מביאה אתה הזדמנויות והפתעות. קנינו להם מחברות חדשות שמחכות להתמלא בידע ובחוויות. מזג האוויר אט אט ייעשה נעים יותר. אני אוהבת להרגיש את האוויר והאווירה של לקראת שנה חדשה. תכף סתיו ויש תחושה של התחדשות שמתערבבת עם ניגוני אלול ואני כולי תפילה שזו תהיה שנה נהדרת.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?