זוכרים את אבי היפה

חוף סוסיתא בכנרת אירח סוף שבוע לזכרו של אבי זקוטו ז”ל, שנהרג ב-7.10, באופקים. בני משפחתו וחבריו נטעו לכבודו עץ בחוף. יהי זכרו ברוך

אבי “היפה” זקוטו ז”ל (53) אהב את הכנרת מאוד ובילה בה עם משפחה וחברים מספר פעמים בשנה. לכן ארגנה קרן זקוטו, אחותו, סוף שבוע לזכרו, עם משפחה וחברים, בחוף סוסיתא, המועדף עליו. שם גם נטעו עץ תפוז סיני לזכרו.

“העץ הזה מסמל את אבי: צומח ויפה, שגם יצמיח פרי לנופשים בחוף ויזכיר לכולם שכאן רוחו של אבי תישאר לנצח”, אמרה קרן זקוטו. “אין מילים לתאר את תחושותיי מהסופ”ש בחוף, שהיה מלא ברגשות, בכי, צחוק, געגוע, חוסר, אבל גם הרבה אושר. בצדק מילאה הכנרת שמחה את נפשו של אבי, כמו האנשים שליוו אותו בחייו. אני מודה לכל מי שהגיע. אבי בהחלט היה רוצה שנמשיך לחגוג ונבלה בכנרת שאהב ולא נבכה את לכתו”.

השבת השחורה, הייתה למעשה השבת הראשונה שבה בילה אבי זקוטו ז”ל בביתו החדש באופקים, לשם עבר עם משפחתו. בשעה 7:05 בבוקר, שמע אבי קולות ירי רבים. מאחר שהיה חובש בהכשרתו, יצא החוצה לבדוק מה קורה ולסייע במידת הצורך. מחבלים שארבו מחוץ לביתו, ירו בו וקטעו את חייו. 

אבא של עדי וליעד-הראל

הוא נולד באיסטנבול, טורקיה, בן בכור לרג’ין ושלמה, אח לדוד ולקרן. בגיל שנה ושמונה חודשים, עלה לארץ עם משפחתו ובמשך רוב חייו, התגורר בבאר שבע. אדם נפלא ומיוחד, עמוד התווך והלב של המשפחה, איש משפחה בכל רמ”ח איבריו, שתמיד דאג ועשה הכול כדי לשמור על התא המשפחתי.

מאז ומתמיד, אהב את החיים והיה בעל אנרגיה בלתי נגמרת וכריזמה מתפרצת. יותר מכל, התגאה להיות “אבא של עדי וליעד-הראל”. 

אבי היה תולעת ספרים, ואהב לקיים מרתון סרטים ותחרויות משחקי קופסה עם ילדיו וגם רקדן מצוין. אבל בעיקר אהב לבלות ולנפוש בכנרת, שהפכה לביתו השני והעניקה לו שלווה ושקט מחיי היום-יום. בחוף סוסיתא, העביר עם המשפחה והחברים סופי שבוע וחגים.

אבי היפה עבד כמנהל סניף “שופרסל” באופקים, במשך שלוש שנים, אהב והתגאה בעבודתו והעריך כל אחד מעובדיו וכל אחד מלקוחותיו. תמיד הסתובב עם חיוך מאוזן לאוזן, דאג לעזור לכל אחד שרק ביקש וידע למצוא פתרון יצירתי כדי לסייע.

האמין שתמיד יש לאן להשתפר ולהתקדם וידע כיצד לבקש בנימוס, בחיוך וברוח טובה – וכך הצליח לרתום ולגייס אחריו כל אחד ואחת.

יהי זכרו ברוך

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?