הטיול לזכר אחיה יגל ז”ל

לפני שנתיים, נספה אחיה יעקב יגל, בתאונת דרכים. השבוע, יצאו 100 חניכי סניף “בני עקיבא” בקצרין לטיול לזכרו. “השתדלנו להיות טובים יותר בטיול זה ולא לערוך סתם טיול של כיף וצחוקים”, הם אומרים


אחרי ציפייה ארוכה, יצאו 100 חברי סניף “בני עקיבא” לטיול של חוויה ושמחה, לזכר חברם היקר, אחיה יעקב יגל ז”ל, שנספה לפני שנתיים בתאונת דרכים. בן עשר היה במותו. חברי הסניף פתחו את היום בתפילת שחרית באולם התרבות, צפייה בסרט על אחיה וחלוקת חולצות.

“רצינו לפתוח את היום בחיוך המקסים, בחברות ובשמחה שהיו לאחיה ובאווירה זאת לצאת לטיול שהתחיל בקצביה ונגמר בפינת חי”, אמרו חברים בסניף. “השתדלנו להיות טובים יותר בטיול זה ולא לערוך סתם טיול של כיף וצחוקים, ביקשנו לעזור יותר זה לזה ולשמוח. צעדנו לאורך נחל זוויתן, נרטבנו בבריכות הצוננות והקרירות וסיימנו בפינת חי באירוע מרגש, אליו הצטרפו הורים ומשפחות הקהילה. הכנו פיתות בטבון ופעילות בנושא חברות, שרנו שירי אהבה ויחד, מלווים בגיטרה”.

חבריו של אחיה לשבט הקריאו זיכרונות וקטעים על אחיה, ומשפחתו סיימה את האירוע בדברים לזכרו. חברי הסניף מבקשים להודות למיכל טרבלסי מהמתנ”ס, לאפי מפינת החי, לאייל חאזי, איריס בר-דרור, סיגי אבו, תמר בירנבוים, למועצה הדתית, משפחת יגל, למדריכים – אורפז, עומר ועז ולכל צוות הדרכה וחבריא ב’, שתרמו רבות להצלחת הטיול.

“תמיד נזכור את אחיה חברנו, את השמחה והחברות האמיתית שהיו כל כך אופייניים לו – אוהבים ומתגעגעים סניף קצרין”, מסיימים חברי הסניף.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?