בדרך להפוך לאוניברסיטת הגליל

המכללה האקדמית תל-חי חנכה את בניין החדשנות בהוראה בקמפוס קצרין, בהשתתפות השר לפיתוח הנגב והגליל, יצחק וסרלאוף והשרה, ד”ר יפעת שאשא ביטון

בטקס מרגש, חנכנו את בניין החדשנות בהוראה, בקמפוס קצרין של המכללה האקדמית תל-חי. הבניין הוא סנונית ראשונה בסדרת מבנים חדשים, שהחלו להיבנות במסגרת הפיכתה של המכללה לאוניברסיטת הגליל.

אירוע חנוכת המבנה התקיים בנוכחות השר לפיתוח הנגב והגליל, ח”כ יצחק וסרלאוף, השרה וחברת הקבינט הביטחוני, ד”ר יפעת שאשא ביטון, יו”ר אשכול גליל מזרחי, בני בן מובחר, ראשי הרשויות, דימי אפרצב, חיים רוקח, שמעון סויסה וכן הנהלת המכללה, הסגל, חברי חבר הנאמנים והועד המנהל.  

נשיא המכללה, פרופ’ אליעזר שליו, בירך את משתתפי הטקס ואמר: “למרות האתגרים הרבים שמציבה המלחמה, תל-חי ממשיכה בתנופה גדולה של צמיחה ופיתוח והמבנה החדש, שנבנה מתקציב המשרד לפיתוח הנגב והגליל, ישמש להכשרת דור המחנכות והמחנכים הבא של מדינת ישראל, באמצעות מרחבי למידה חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות”.

מנכ”ל המכללה, אלי כהן הוסיף: “במסגרת הפיתוח, וכחלק מהפיכתה של המכללה לאוניברסיטת הגליל, נבנים בקצרין ובקריית שמונה מעונות סטודנטים חדשים. בקרוב, תחל בנייתו של בניין הפקולטה למדעי המחשב בקמפוס מזרח, בניין התרפיות יוקם בלב קריית שמונה ובגולן ייבנה בית הספר לווטרינריה”.

השר וסרלאוף אמר בטקס כי עבר בכיתות והתרשם ממרחבי הלמידה המתקדמים, אך לצד זאת, חשוב גם הרצון שיצאו מכאן מורים ערכיים והוא בטוח שתל-חי יודעת להכשיר אנשי חינוך שיהיו השראה עבור תלמידיהם. 

“מהמקום הזה, תצא בשורה של אחדות ומקצועיות. מכאן, תצמח אוניברסיטת הגליל שתשכיל להביא לתלמידים את הערך המוסף של היותנו בני אדם, אנשים אכפתיים למדינה שלנו ולחברה שלנו” אמר השר.

השרה ד”ר יפעת שאשא ביטון: “אירוע זה הוא פיסת עדן בתוך הגיהינום הגדול שאנחנו נמצאים בו, כבר למעלה משלושה חודשים. אני שמחה להיות כאן, כי זו התשובה שלנו לכל מי שמבקש לעצור לנו את הדרך. אי אפשר שלא להתפעל מהחשיבה שמושקעת בבניין הזה. בנוסף לטכנולוגיות, יאפשרו מרחבי הלמידה החדשניים עבודת צוות וחשיבה משותפת. הכול מקבל צורה אחרת לגמרי, כשהלמידה היא אקטיבית וכדי להפוך את זה למושלם – יש להתאים את מערכת החינוך בארץ למה שקורה כאן. כל יום שעובר ואין אוניברסיטה בגליל, זהו ניצחון של האויבים שלנו, לכן אנחנו, בממשלה, צריכים לעשות הכול כדי לקדם מהלך הקמת אוניברסיטת הגליל. זה יהיה הניצחון שלנו ואנו, כשותפים לדרך, צריכים לעשות זאת מיד!”. 

גם ראש מועצת קצרין, דימי אפרצב ויו”ר אשכול גליל מזרחי, בני בן מובחר אמרו כי אירוע חנוכת מבנה החדשנות בהוראה, הוא אירוע אזורי משמעותי. 

“בגיהינום המטורף שאנו נמצאים בו, זו התשובה הציונית ההולמת”, אמר אפרצב ובן מובחר ציין “זו התשובה לכל האויבים שלנו”.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 16th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?