אלדד הרי, ממושב כחל, התמנה למנכ”ל החדש

מי שהוביל את ההצלחה של “טוף מרום גולן” בשנים האחרונות, מנכ”ל החברה, חיים שטרנברג, תושב קיבוץ מבוא חמה, פרש בתחילת חודש ינואר מתפקידו והעביר את השרביט למחליפו אלדד הרי, נשוי + 5, בן 54, מהמושב כחל.

הרי, בעל תואר ראשון בכלכלה ולימודי תעשייה וניהול בטכניון, בעל ניסיון רב בתחום ניהול ותעשייה, כיהן במשך 12 שנים כמנכ”ל חברת “מעדני מזרע” וקודם לכן, כסמנכ”ל התפעול של מפעל תנובה “אדום אדום”, בבית שאן.

המנכ”ל החדש, אלדר הרי: “אינני סבור כי ישנו מישהו שלא מכיר את הפעילות הענפה והמוצלחת של חברת ‘טוף מרום גולן’. אני מגיע לתפקיד עם ציפייה רבה ושאיפה להצליח ולקדם את החברה צעד נוסף קדימה. מצפה לי תפקיד מעניין ומאתגר”.

בשנת 2016, רשמה חברת “טוף מרום גולן” גידול משמעותי בהיקף מכירות החברה. החברה הרחיבה את פעילותה בשנתיים האחרונות ואף העתיקה את פעילות האריזה והשיווק לאזור התעשייה אלון תבור. החברה הקימה שם הקימה מפעל חדש, מתקדם וגדול, על מנת לאפשר מענה לביקוש הגובר למוצרים האיכותיים, הידועים ברמתם הגבוהה ותורמים לגידול וטיפול שתילים ועצים בריאים ואיכותיים. החברה מייצרת ומספקת מגוון רחב של מצעי קרקע, חיפויים וטוף הנחצב בהרי הגולן לחקלאים ומשתלות במכירה סיטונאית ופרטית.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?